Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az hogy sok gyorsétt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy sok gyorséttermi dolgozó meg takarító meg hasonló munkát végző nőknek jól kereső pasijuk van, fordítva meg szinte sosincs ilyesmi?

Figyelt kérdés
Dolgoztam anno mekiben, a nőknek brutális pasijaik voltak..vállalkozó, mérnök, jogász, hasonlók... ők meg mindenféle célok nélkül sütötték a krumplit.
2021. dec. 30. 12:40
1 2 3 4
 21/37 A kérdező kommentje:

"Senki sem erőltet semmit. 5 évig voltam egyedül, meg sem kottyant. Dugni mindig van valakivel, a többi meg sokszor jobb is, hogy nincs. "


Na most, a férfi egyedüllét az úgy néz ki hogy gyakran dugni sincs kivel. Érted?


TE mikor tüzelsz simán ráülsz a macsó srác farkára, férfiként viszont nem egyértelmű hogy kapunk nőt akár csak szexre.


Én pl. lassan 5 év nem voltam nővel.


S bírom... bírom.


TE hogy nyilatkoznál 5 év pénisztelenség után?

2021. dec. 30. 13:07
 22/37 anonim ***** válasza:
0%

#20: Ez most olyan, hogy ülj le férfiakkal is beszélgetni: Ők is ugyanúgy panaszkodnak ám a nők teljesítményére. Csak, ők ki is nyitják a szájukat, hogy mit szeretnének.


Az önkielégítésre pedig mindenki képes, de a többség a szexet jobban preferálja. Akár kielégületlenül is.

2021. dec. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
97%
Még mindig nem a nők hibája hogy egyes férfiaknak mindegy, csak lyuk legyen, így a nők hamarabb jutnak szexhez. Ezen lehet vergődni, hisztizni, nőket hibáztatni, leribizni ha élnek is a lehetőséggel. Senkit nem érdekel.
2021. dec. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 A kérdező kommentje:

Ha meg olyan béna a sok pasi az ágyban miért vannak velük? Nem kötelező.


Ja hogy egyedül a legtöbb nő életképtelen és max. mamahotelben boldogulna a remek fizetéséből ha egyáltalán dolgozik?


Ja igen...

2021. dec. 30. 13:09
 25/37 anonim ***** válasza:
100%

22


Jólvan, még mindig nem ment át a lényeg, látom nagyon megérintett a dolog hogy nem minden férfi képes kielégíteni egy nőt. Nem írtam azt se, hogy a férfi hibája lenne de nagyon rápörögtél a témára:D

2021. dec. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
0%
#25: Sehol sem írtam olyat, hogy azt írtad volna... :O Pont ugyanannyira pörögtünk rá.
2021. dec. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
100%

"Én pl. lassan 5 év nem voltam nővel.



S bírom... bírom."


Hazudsz, Balázs. Továbbra is ez a kedvencem tőled:


"szia.

akkor könnyebbülnék meg ha mézédes lány ölelne,csókolna,szeretne. Érted?


Erre vágyom. NEKEM MIÉRT NEM LEHET???????????????????????????"

2021. dec. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
97%
Számomra sokkal vonzóbb, egy mernök vállalkozó, stb sikeres ferfi, mint egy gyártósiri munkás havi 170 ezerért. Ha pedig gyerek születik, az én keresetem kiesik, tehát a férfinek kell pótolnia a kieső keresetet. De te ezt soha nem.fogod felfogni
2021. dec. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
100%
Te nem unod még az ostoba kérdéseidet? Legalább annyi agyad lenne hogy a felhasználó neved elrejted és akkor nem látnánk hogy heti szinten teszel ki ilyen kérdéseket.
2021. dec. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
100%
Deszkaként fekvő nővel is elélveztek, ennyi a kultúrátok.
2021. dec. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!