Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek jelenthet valamit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jelenthet valamit?

Figyelt kérdés

Van egy fiú ki nagyon tetszik, azon kívül h. köszönünk egymásnak semmi mást nem beszéltönk!! De volt már egypárszor amikor észrevettem h. engem néz. És volt már olyan h. szemeztünk is szerintetek ez jelenthet valamit??

Kérlek normális válaszokat és nem leoltást!!


2010. szept. 7. 18:38
1 2
 1/11 Timi: ) ***** válasza:

Ha szemez veled és keresi a tekinteted azt jelentheti,hogy tetszel neki,felkeltetted a figyelmét.

Biztos nem azért szemez veled,mert rondának vagy bármi hasonlónak tart.

Amikor egymásra néztek,szépen mosolyogj,hátha lép valamit a későbbiekben : )

23/L

2010. szept. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
amikor észre veszed, hogy figyel és abban a pillanatban elfordítja a fejét akkor 100% hogy tetszel neki :)
2010. szept. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hát máma pont így volt arra néztem és a szemébe és utánna egyből elfordult!!:-)
2010. szept. 7. 18:42
 4/11 anonim ***** válasza:

szerintem bejöhetsz neki :D


Háány éves is vagy ? :D


http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__sztarok-bulvar__11..

2010. szept. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
15
2010. szept. 7. 20:19
 6/11 A kérdező kommentje:
Lécci még válaszokat
2010. szept. 8. 15:42
 7/11 anonim ***** válasza:

szerintem is bejössz neki.

majd ha mész a folyosón mosolyogj rá nézz a szemébe de NE fordulj utánna:);) 17/L

2010. szept. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Tetszel neki! :)

Próbálj vele beszélgetni! Elsőre nem kell sokat, csak pár mondatot!

Attól függ, hogy hol szoktad látni, megkérdezed, hogy hová megy, vagy milyen órája lesz, megjegyzed neki, hogy milyen sűrűn látjátok egymást, megdicsérsz rajta vmit, stb

2010. szept. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Okés nagyon köszönöm a tanácsokat. Főleg a buszon szoktunk találkozni!! Hát megszólitani nem hiszem hogy bírnám. Elég félős vagyok és hát nem tartozom a csinos, szép lányok közé. Ő 5 évvel idősebb nálam és hát sajnos nem egy a baráti társaságunk!!
2010. szept. 9. 18:28
 10/11 anonim ***** válasza:
Meg ne szólítsd. Miattunk nőiesednek el a férfiak, teljesen kiszolgáljuk már őket! Na de kérdésedre válaszolva igen biztosan tetszel neki, de ha arra nem képes, hogy lépjen feléd akkor hagyd a fenébe!
2010. szept. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!