Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tinder kérdés! Véletlenül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinder kérdés! Véletlenül szétváltam egy csajjal, akivel jót beszélgettem. Van esély, hogy újra bedobja?

Figyelt kérdés

Veszek bármit, platinumot vagy akármi, csak jó lenne dumálni vele. Kerestem social felületeken a kapott adatokból, de nem találtam meg:(

Nem vele akartam szétválni, nagyon benéztem. Kérlek segítsetek!



máj. 21. 21:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%
Ezt benézted.
máj. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Töröld a profilodat Tinderben úgy, hogy bökj arra, hogy "szeretném tiszta lappal újrakezdeni".


Miután újraregisztráltál, vegyél Tinder Platinumot, azzal tudsz szuperlájkot küldeni és mellé egy üzenetet is, még mielőtt párba állsz valakivel. Ahol mutatja a csajok profiljait, ott állítsd be azt az 1 életkort, ami annak a csajnak volt az életkora.


Aztán kezdd el megkeresni és ha megtaláltad, szuperlájkold és csatolj a szuperlájkhoz egy üzenetet: "Szia! Teljesen véletlenül töröltelek, eskü. Folytatni szeretném a beszélgetésünket. Remélem, hogy megkapod valaha ezt az üzenetet." Vagy valami ilyesmi. Asszem valami 120 karakter a limit a szuperlájk mellé csatolt üzenetnél, legalábbis fél éve így volt, azóta nem jártam Tinderen.


Sok szerencsét!

máj. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
71%
2# Nem kell ehhez fizetni :D Elég új profil, azzal is tudsz szuperlájkolni.
máj. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Ha másik telefonról csinálok új profilt a képeimmel le tud tiltani?

(Ezen az accomon gold elofizetesem van, nem lenne jo elbukni a pénzt)

máj. 21. 21:59
 5/12 anonim ***** válasza:
53%
Ha összejössz vele, az még ennél sokkal több pénzedbe kerülhet, megsúgom :P (jólvanna, nem akarok rossszindulatú lenni :D)
máj. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

"2# Nem kell ehhez fizetni :D Elég új profil, azzal is tudsz szuperlájkolni."


Fél éve úgy volt, hogy csak a Platinummal lehetett megcsinálni azt, hogy üzenetet csatolsz egy Szuperlájkhoz.

máj. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

"Ha másik telefonról csinálok új profilt a képeimmel le tud tiltani?


(Ezen az accomon gold elofizetesem van, nem lenne jo elbukni a pénzt)"


Nem fogod elbukni. Miután "tiszta lappal újra szeretném kezdeni" újrakezdést választod és beregisztrálsz, vissza tudod hozni a Tinder Gold előfizetésedet. Amikor megvetted a Goldot, emailben kaptál egy kódot, azzal vissza tudod hozni azt az előfizetést. Miután ezt megtetted, Tinder Goldról fizess elő Platinumra. Csak a Tinder Gold és a Platinum közötti különbözetet kell majd elvileg kifizetned.


Egyébkként csak szólok előre: fél éve a Tinder Platinum 1 hónapra kb. 15.000 forint volt. De én 30 év feletti vagyok, nekünk drága. Ha csak huszon néhány éves vagy, olcsóbb lesz. Ha 1 évre előfizetsz Platinumra, kb. 4.500-5.000 forint havonta. De én nem fizetnék elő egy teljes évre.

máj. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

7# *összejön csajjal*


"Bocs, még van három havi előfizetésem, ki kell használnom, ne vesszen kárba a pénz" xdddd

máj. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nekem volt hasonló, újra regeltem. Azóta sem működik a tinder. Nem is találtam meg azt akit véletlenül balra húztam. 😅 már egy hónapja.

Mit tudsz a csajról?

máj. 22. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Megtaláltad azóta kérdező?
máj. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!