Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ismerkedésnél előny vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedésnél előny vagy hátrány ha fiatalosabb, babaarcom van? 24/L

Figyelt kérdés
Nem nézek ki a kormnak megfelelően, 17 évesnek néznek általában.
2022. jan. 7. 18:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ milyen férfit akarsz. Ha olyat, aki a babaarcúakat szereti, akkor jó. Egyébként nőknek szerintem előny, mert idősebb korodban is fiatalnak nézel ki. A fiúk meg tudtommal szeretik a babaarcú lányokat általában.

F

2022. jan. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
48%
Kép nélkül kérdezhetsz így bármit , nem lesz reàlis a válasz.
2022. jan. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaki komolyan érdeklődik irántad akkor nem fogja eltántorítani hogy fiatalabbnak nézel ki.

Az sosem baj ha fiatalabbnak nézel ki, idősebb korodban tetszeni fog neked is :)

2022. jan. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez a világon egyetlen férfit sem fog zavarni. Fordítva ha férfi lennél több gondod lenne belőle, de így minden oké ezzel.
2022. jan. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Most még lehet, hogy hátrány, mert gyerekes a kinézeted felnőtt nőként, de 10 év múlva örülni fogsz neki. Ugyanígy vagyok én is, még 26-28 éves koromban is többször elkérték a személyimet a kasszánál. Vagy már rég felnőtt voltam (papíron), és volt, aki azt hitte, 13 éves vagyok.

Most 32 évesen szoktak ilyen 25-26 körülinek tippelni, és most már persze nem bánom :)

2022. jan. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem probléma. Képzeld, a fiatalabbik nővérem tavaly lett 40 éves. Mai napig nem mondja meg senki sem róla. Max 30-35 évesnek tűnik, de ha toppon van külsőleg (jelenleg állapotos) akkor előfordul hogy személyit kérnek tőle a boltban. :D

Jómagam is hasonlóan fiatalabbnak tűnök. Ha megborotválkozok és lezserebben öltözök, simán kinézek max 22-nek. Arról nem is beszélve hogy vekem is megesett már az igazolványos fiaskó időnként. :D Mindez 29 évesen! :)

2022. jan. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!