Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szeretitek az egyenes, lényegr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretitek az egyenes, lényegre törő fiúkat, lányok?

Figyelt kérdés

Tetszik nektek, ha egy fiú gyorsan a lényegre tér, hogy nagyon tetszel neki (nem csak szexre kellesz).

...mert nekem eddig így volt a természetes, de utóbbi időben nem mindig jött be, pedig nagyon valószínű, hogy én is bejöttem nekik.


2010. szept. 8. 17:53
 1/5 Timi: ) ***** válasza:
Hát kifejezetten NEM szeretem a lényegre törő fiúkat,kicsit legyen titokzatos stb,egyből felkelti jobban a figyelmem,de hát mindenkinek más tetszik,nekem pl.ez amit leírtam: )
2010. szept. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én szeretem
2010. szept. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 kkzz ***** válasza:
Akkor most döntsd el, kedves kérdező, hogy szeretik-e. :D
2010. szept. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is szeretem:) Nem bántódom meg ha rögtön kitérünk a szex témára, ha nem teszik valami vagy még korainak tartom akkor úgyis nemet mondok. Szóval igen, szeretem ha nem gyáva, nem anyámasszony katonája és ő szólítja le a lányokat. Milyen elferdült világ van már, hogy a férfiaknak tele van a gatya ha oda kell menni egy lányhoz leszólítani. Hányok ettől, egyre inkább nőiesedtek elfelé, tisztelet a kivételnek.
2010. szept. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem szeretem, mert ezek pasik általában qurva unalmasak, nem tudok hozzájuk kötődni, mert kb. egy bites a belső világuk, mint egy 6 éves zombinak.

Inkább szeretem a komoly, megfontolt, gondolkodó férfiakat, akiket fel kell fedeznem.


19 / L

2010. szept. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!