Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, Nektek milyen "duma"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18fasd kérdése:

Lányok, Nektek milyen "duma" jön be ha egy ismeretlen srác odalép hozzátok utcán/szórakozóhelyen? És mi az amivel egyértelműen jelzitek hogy nincs/van esélye? És mennyire szeretitek ha a srác ragaszkodik hozzátok?

Figyelt kérdés
19 éves srác vagyok és barátnőm még nemvolt. Nagyon félénk vagyok emiatt "is", és nemnagyon tudok normálisan elbeszélgetni egy lánnyal ha nem ismerem eléggé. De főleg a súlyfeleslegem tesz félénké, 95kg vagyok és 185 cm magas, régen edzettem is, kb 15 kg felesleg orvos szerint amit egyszerűen nem tudok leadni... És sajnos/nem sajnos az ideálom nem éppen alacsony, és nem tudom alább tenni. Persze nem a kényes plázacicák érdekelnek...
2011. okt. 15. 01:07
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
34%
Teccő! Kő' kóla?
2011. okt. 15. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim válasza:
51%
Ádd idé á didit, á didit ádd idéé..
2011. okt. 15. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
86%

nemtom mennyi felesleg lehet rajtad de en 190 vagyok es 85kg, es sovany vagyok...10 kilot legalabb fel kene szednem.


amugy erezni fogod, hogy tetszel-e a lanynak. sot latni fogod a tekinteten hogy mire vagyik. oleles, csok, szex, ajandek, tipi-tapi. es ures fejjel menj oda. amikor odamesz, el fogja a fejedez arasztani temak tomkelege.


en 1x voltam csajjal, es o jott oda hozzam mondjuk, es ugy izgultam, nemis tudtam milesz. de hagy ne mondjam eleg jol alakult. tudtam mitkell neki mondani, nekem mit kell csinalnom, hogy s milyen mozdulatokat vegez amikor csokra vagyik, stb.


sosem tanultam ezeket sehol, es meg magamon is csodalkoztam...sztem a verunkben vannak ezek a dolgok. :D

2011. okt. 15. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
72%

-igen.jól látod.az a bmw-ém,hummer-em stb kulcsa.-

ha a hajához ér beszélgetés közben,akkor van esélyed.

2011. okt. 15. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
96%

"Lányok, Nektek milyen "duma" jön be ha egy ismeretlen srác odalép hozzátok utcán/szórakozóhelyen?"


Szia, nagyon megtetszettél, ha van kedved nagyin szívesen meghívnálak egy kávéra/forró csokira/fagyira akár most, vagy ha most nem megfelelő neked, akkor egy másik időpontban.

Ha nagyon cifrázza vagy erőltetetten akar poénos lenni, az taszító. Az egyszerű őszinteség ami bejön.


" És mi az amivel egyértelműen jelzitek hogy nincs/van esélye?"


A "van barátom" jelentheti azt, hogy helyes vagy, de van barátom akit nem szeretnék megcsalni, de azt is, hogy hűűű de ocsmány vagy, de kedves, nem akarlak megbántani.



"kb 15 kg felesleg orvos szerint amit egyszerűen nem tudok leadni... És sajnos/nem sajnos az ideálom nem éppen alacsony, és nem tudom alább tenni."


Vagy az ideálodat vagy a súlyodat add alább.

2011. okt. 15. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
78%

1:33.


elso 1:33 vagyok. ez a haj dobalas tema siman igaz. a csaj aki hozzam odajott, olyan vigan dobalta a hajat meg allandoan igazgatta, hogy aszottul volt eselyem mindenre :D

2011. okt. 15. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim válasza:
50%
megbaxlak béjbi kajakra durván, azt te leszel az első számú kurv.ám ..
2011. okt. 15. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Tehát szerintetek olyan csajokhoz mennyek oda aki duci, lerí róla hogy semmi önbecsülése? Utánna az megdobhatná az önbecsülésemet hogy ne legyek félénk? (mivel hosszú távra nemtudnám elképzelni...)
2011. okt. 15. 01:48
 9/24 anonim ***** válasza:
34%

persze.gyakorlásra jók a nem olyan szépek.

kamuzni nem kell nekik azért,hogy szerelmes vagy stb.

2011. okt. 15. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
90%

én eleve nem bírom, ha valaki "dumákkal" próbálkozik nálam...olyan átlátszó és közönséges... egyszerűen adja önmagát és vagy bejön, vagy nem, ennyi


22/L

2011. okt. 15. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!