Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ehhez a vlogger...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ehhez a vlogger csajhoz (Hédinke) illik ez a pali?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=1bUh-Q3lsi8


Mert férfiként írom szerintem elképesztően szép csaj, megkockázatom, hogy 9/10-es és nem éppen ilyen palit képzelnék el mellé. Mondjuk a fickónak elég karakteres ábrázata, férfiasan mackós teste van meg kreol bőre és tapasztalatom szerint az ilyen pasiknak átlagnál nagyobb mérete van lent, ami nyilván bármilyen nőnek nagyon imponáló, akár még a külsőt is felülírja. Meg gondolom pénze is van/tanult máskülönben nem szaladgálna vele a fél világot bejárva.


Na de ti mit gondoltok, összeillenek? A nemeteket is írjátok le, hogy tudjam pasik/nők milyen véleményen vannak.



2022. jan. 15. 18:43
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
92%

1.Ez a ropi fazon inkább gizda, mint "férfiasan mackós"


2.Ezek teljesen átlagos emberek, napi szinten jön velem szemben vagy 4-5 ilyen páros kb. ilyen fejekkel. Ebben mi a különleges?


3.A méretes cuccra mindjárt érkezik pár karakter a Szent Gimli Törprendből kiselőadást tartani, hogy a tapasztalatod az hülyeség, bezzeg ők.


4.Iszonytatóak a következtetéseid.

2022. jan. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, mint tél és nyár. Tényleg külsőre fura az északi lány, "kaukázusi" pasi kombó. De a személyiségük passzolhat és kijöhetnek egymassal.
2022. jan. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
67%

Ez a lány 9/10??

Akkor te tesám, lehet már 5 éve nem voltál csajjal.

2022. jan. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól emlékszem középiskolából ismeri, akkor jöttek össze és azóta együtt vannak. Szóval biztos, hogy nem a pénze vagy a tanultsága miatt. Amúgy külsőre elsőre nekem is az volt a véleményem, hogy annyira nem passzolnak, de ez igazából lényegtelen, ha ők szeretik egymást meg jól megvannak.
2022. jan. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Első ránézésre nem illenek össze, de ezt mi kívülállók nem tudhatjuk igazából. A 9/10 erős túlzás. Ők egy átlagos pár.


"és tapasztalatom szerint a"

Talán annyi ilyen férfiét láttad? :D

2022. jan. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

nem az én reszortom megítélni, hogy összeillenek e vagy sem.


F

2022. jan. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
17%

Volt az a pénz...

A csaj pedig jó, de azért a 9/10-es kategóriától még elég messze van.

2022. jan. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
67%

Ezek 10/9???? Melyik univerzumban?


Ez 2 átlagos fiatal/egyetemista kategória.


Amúgy meg aki mackós annak nem nagyobb a mérete.


Nekem 98 kilósan is 15 cm volt, meg most 75 kilósan is.

2022. jan. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem a mackósság miatt lenne nagyobb a pélója, hanem mert kaukázusi a srác és a kérdező szerint a sötétebb tónus következtet erre, pedig amúgy nem.
2022. jan. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
23%
A ronda vagy csúnyácska pasiknak általában mindig szép nő jut.
2022. jan. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!