Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak nekem fura hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem fura hogy az összes női vlogger/blogger a másik nemet teszi hibásnak ha lotyóként viselkedik valaki?

Figyelt kérdés

[link]


Ezt a linket találtam az egyik kérdésnél és szerintem erre a férfiak is megírhatnák a magukét.


Csak példa:


1, ha úrinőként akarod hogy bánjanak veled akkor légy okos, kedves és ne pedig nagypofájú és a megmondó ember.


2, minden nő annyit igyon és drogozzon magától amennyit elbír, ha nem tudja a mértéket akkor ne hibáztasson mást.


3, Ha nem öltözködsz kihívóan, akkor lehet hogy nem is fognak rád úgy gondolni, hanem egy fokkal úrinőbb leszel mintha 2 melleden csak a bimbótakaró van.

(jó vicc hogy melegük van és ezért csinálják)


4,Viselkedj úgy ami alapján olyan viselkedést tudsz generálni magad irányába amilyet elvársz, ne a társadalmat hibáztasd.


5, Ha egy férfi akit nem ismersz meghív egy italra a buliban és tudod hogy nem lesz semmi belőle ne hozass/fogadj el tőle több piát és ne áltasd.


6, Az első randin próbálj szolidan viselkedni és nem a legdrágább termékeket fogyasztani, hiszen párt keresel ha csak nem hostes/k.va vagy. Ebben az esetben a másik fél tudja mit vállalt.


7, csak olyat egyél amit fel mersz vállalni.

Ha meztelenül vonaglasz a buli közepén vagy mászol rá egy csávóra és ezután nem épp szépeket gondolnak az nem a társadalom hibája. Ugyan így ha fizetnek egy szolgáltatásért az sem a másik ember hibája.


8, nem kell mindenkit ri.ancozni, hiszen ettől nem leszel úrinőbb ha másikat lekicsinyled. Attól hogy szerinted ri.anc még másnak nem biztos hogy az.


9, nem kell mindig mindenre panaszkodni, sem az életre sem a társadalomra. Mindenkinek van problémája kinek kisebb kinek nagyobb, a másik félnek nem jó hallgatni ezt egyfolytában.


10 ne irkáljatok hülyeségeket blogolva.

Senki nem hiszi el csak aki egyet ért ezekkel.

Nem kell az arcunkba tolni hogy ne ítélkezz, és azt se hogy fogadd el magad ugyanis a következő percben már a diétákról írkáltok meg arról hogy ki milyen ribi...


Tisztelet a kivételnek!


Van aki egyetért?



2017. júl. 5. 09:26
1 2
 1/11 Sunshinedoll ***** válasza:
82%

Egyetlen egyszer láttam leírva a férfi szót, szóval most függetlenül attól, hogy milyen nonszensz dolgok vannak itt említve, hol hibáztatják a férfiakat? :D


A férfiak is megírják a magukét lol. Csapd fel bármelyik kérdést ezen az oldalon, ott lesz. Miniszoknya = kva :DDD

2017. júl. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Lazy Lover ***** válasza:
19%
Nem fura mert tombol a feminimus itthon is !
2017. júl. 5. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
58%
Mindenhol van egy kis igazság. Van, aki ezért csinálja, van, aki azért. Nem könnyű eldönteni.
2017. júl. 5. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Az egy dolog hogy itt írkálnak, de a nők többsége nem itt a gyiken van... Hanem hülye blogokba írkálja ezt az agyzsibbasztást.


Akár a kövérségről, akár a k-vaságról van szó.

Az pedig hogy az a hibás aki fizet... is elég nonszensz.

2017. júl. 5. 09:31
 5/11 anonim ***** válasza:
69%
De ebben mi a férfi fikázás? Szerintem ez pont, hogy őket védi.
2017. júl. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ez eredeti linket olvasd el utolsó
2017. júl. 5. 09:43
 7/11 A legrosszabb ***** válasza:
71%

Az a durva, hogy ez a cikk tulajdonképpen engem is megvádol azzal, hogy mint nőknél kevésbé sikeres férfi csak azért mennék le a Soundra, hogy bedzsináztassak egy nőt, majd jól meghúzzam. Ez a cikk engem akar kioktatni abból, hogy hogyan viselkedjek a Soundon. Ez a cikk azt feltételezi rólam, hogy amint kilépek az utcára, már ott van a ravaszon, azaz a kis zacskónyi kábszeren a mancsom, hogy egy random sétálóutcán a teraszokon üldögélő csajok poharába beleszórjam a cuccot.


Egy. A cikk írója, meg úgy az itteni GYK-s nők belegondolnak egyáltalán abba, hogy a Soundon nem a kis lúzer, nyominger, szűz hülye gyerekek kábszizzák/itatják hullára a lotyókat? Kettő. Nem mondom, hogy nincs olyan, akinek a piájába beleszórnak valami szart, de azt érdemes tudni, hogy a bedrogozott csajok mind maguk, önszántukból szívták fel a csíkot, vagy nyalták be a bélyeget, pont úgy, mint ahogyan a 0,75-ös Vilmos felét is egy húzóra simán lerántják, miközben senki nem erőltette rájuk.


És ne én legyek már a bűnös azért, mert a Soundon a seggüket tekergető nők megtalálják a dílereket, meg a külföldi, holland, német, spanyol, angol stb. füves gyökereket, akik aztán még jól meg is kefélik őket. És megint azt veszem észre, hogy ismét a magyar férfi van ekézve a semmiért. A SEMMIÉRT!!!

2017. júl. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 AchromaticSmarties ***** válasza:
100%
Ez a wmn.hu-s cikk borzasztó... xDD
2017. júl. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Eddig aludtál? Ez az újfeminizmus lényege: Jogok jogok jogok kellenek (de kötelesség az kösznem), és mindenért a férfiak a hibásak.

Dióhéjban.

2017. júl. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
77%
Értő olvasás. Szerintem nem hibáztatja csak a férfiakat a cikk, hanem is is. Valóban lehet az ilyen csaj ribi, de az se jobb, aki fizet érte. Akinek meg nem inge...
2017. júl. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!