Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért zavarja a nőket, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavarja a nőket, ha egy férfi megnézi elsők között a lábfejüket is?

Figyelt kérdés

Ez nálam egy olyan dolog, mint a cipő.

A lábfej sokat elárul egy nőről.

Mennyire igényes, ad e magára stb..


2022. jan. 18. 21:52
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
92%
Nem tudom megfogalmazni, hogy miért zavar, de undort érzek. Úgy érzem, nem tudom magam elég helyen takarni ahhoz, hogy békén legyek hagyva, ha kimegyek a lakásból. Nem számít, hogy nincs az emberen kivágott felső vagy rövid szoknya... Valamit kell találni, amire lehet így is nyáladzani és ez számomra undorító
2022. jan. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
11%

Sok nő tök álszent majom lényegében. Van, aki odavan, ha a lábával is foglalkoznak: otthon megy a láb-hari-puszi, stb., de ha nem otthon van, és valaki megnézi a lábát, akkor játssza a szentet, meg a sértődöttet... Ilyenkor jönnek, hogy mindenki lábfétises, aki ezzel foglalkozik. Ha a se*t, vagy a mellét nézi meg vvalaki, és arra tesz megjegyzsét, akkor az meg természetes dolog, ugye?

Tök béna sok nő...

2022. jan. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
13%
Hihetetlen, mennyire obsessed-ek tudnak lenni egyesek idegenekkel. Egyszerűen ijesztő
2022. jan. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
19%
# 11 igen, tudjuk, a nők nem nézik meg a férfiakat, takarodj már
2022. jan. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

Apám ennyi f*szkalapot egy rakáson.:D

Szerintem kezeltessétek magatokat, sőt vegyél fel egy nagy lepedőt, nehogy valaki meglásson.

Ezek az emberek hogy maradtak életben?

2022. jan. 18. 23:08
 16/25 anonim ***** válasza:
91%

Teljesen más a segg és a mell stírölése. Mindkettő intim 18+-os rész, ami pont a tabusítása miatt vált ki szexuális izgalmat.

Ezzel szemben a lábfej nem tabu, sőt az egyik "legközönségesebb" testrészünk. Izzad, büdösödik, a legtöbb ember számára semmi szexi nincs benne.

Általában a nők nem bírják a lábfétises pasikat. Egyrészt szubmisszív hajlamra utal, hiszen a talp csókolgatása, kényeztetése, a taposás-fétis eléggé alárendelt szerep. Hiszen még ilyen szitokszavunk is van; talpnyaló. A nők pedig a domináns férfiakat szeretik.

Én ettől a lábfej egyenlő igényesség dologtól is a falnak megyek. A lábfej azért van, hogy járjunk rajta. És mivel a nők sem a föld felett lebegnek, bizony nekik is tud bőrkeményedéses, büdös, eres vagy akár még szőrös is lenni. Nyilván a higiénia meg a körömápolás alap, de azért aki sokat van talpon, annak nem lesznek pihe-puha lábai.

Mindenhol azt látom amúgy, hogy a lábfétis a leginkább elutasított lightos fétis. Pedig tényleg nem egy kakiszex kategória, de a legtöbb nő mégis irtózik tőle.

2022. jan. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
76%
Felőlem hadd nézze, teljesen mindegy, hogy az arcomra, a mellemre vagy a lábamra nyáladzik az adott illető. Lábfétisessel úgyse jövök össze.
2022. jan. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Szerintem a helyes megfogalmazás, az úgy szól, hogy a csúnya lábú nők között.
2022. jan. 18. 23:25
 19/25 anonim ***** válasza:
92%
Mert gusztustalan, hogy már nem tudod mit kell takarni, hogy valaki ne verje rád a metrón. Az állatok alatt vannak ezek.
2022. jan. 18. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
81%
Nekem szép lábaim vannak (gondolom, nincs rajtuk legalábbis semmi furcsaság), de nem járnék lábfétisessel.
2022. jan. 18. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!