Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Más is azt látja, hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is azt látja, hogy az ismerkedni vágyó nők 95%-a budapesti? 40 km-re lakom onnan, de aki budapesti, nem ismerkedik olyannal, aki nem ott lakik, máshol meg úgy tűnik, alig van valaki (pl. Tinderen, stb).

Figyelt kérdés

2022. jan. 19. 10:20
 1/9 A kérdező kommentje:
Úgy értem, nem nagyon találok olyan nőt, aki Tinderen vagy egyéb társkeresőkön ismerkedne és nem budapesti.
2022. jan. 19. 10:22
 2/9 anonim ***** válasza:
68%
Én is Budapesten éltem. A vőlegényem pedig kb 45 km-re tőlem. Azt hiszem, 50 km volt beállítva a társkeresőn. 4 hónap múlva már együtt éltünk.
2022. jan. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
71%

Sajnos Pesten elég nagy távolság az a 40 km.

Már egy Újpest-Csepel kapcsolat is necces.

2022. jan. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nekem nem okozna gondot, főleg, hogy a munkám kapcsán is hetente többször járok Budapesten, de azt látom, hogy aki budapesti, annak ez már kizáró ok.

Csak sajnos a fővároson kívül nem is igen van találat.

2022. jan. 19. 11:20
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Budapest majdnem 2 milliós nagyváros, agglomerációval 3,5 millió. Nyilván itt van a legtöbb szingli nő...

Ezt honnan veszed, hogy a nem budapestieket alapból kiszórják? Közlöd vele, hogy fóti vagy váci vagy budaörsi vagy, és elhajt, vagy mi?

2022. jan. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Rögtön az elején többen rákérdeztek, Budapesten lakom -e (bár az adatlapon is ki van írva, csak lehet figyelmetlenek). Nem egy ilyen volt, hogy azt mondta, akkor az messze van, budapestiekkel ismerkedne. Sokan gondolom ezért se reagálnak alapból, vagy húznak balra, mert látják, hogy nem Budapest.
2022. jan. 19. 13:59
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én Székesfehérváron lakom. Nagyon sok pesti fiú írt nekem, sokkal több, mint helyi. Volt akivel végül bele is kezdtem, de vége is lett hamar. Szerintem az nem jó, ha csak hétvégén tudtok találkozni. Mindenki azzal jön, hogy ez nem távolság, de szerintem igen. Ha van munka után egy fél órád meginni egy kávét, hát vele nem fogsz, az biztos.
2022. jan. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Én írnék fehérváriaknak (nekem még közelebb is van, mint Budapest), de nem nagyon van onnan senki.

Ez még nem akkora távolság, hogy csak hétvégén tudnánk találkozni. Hétköznap munka után (17 óra után, de a legtöbben addig egyébként is dolgoznak) bőven lenne idő, nem csak fél óra. Volt, akivel ismerkedtem Budapestről, és hétköznap találkoztunk legtöbbször, 17 óra után beültünk valahova nem egyszer, ebből nem volt probléma, nem emiatt lett vége.

2022. jan. 19. 14:56
 9/9 A kérdező kommentje:
Viszonylag rugalmas a munkaidőm, és azt is én osztom be, mikor dolgozom az irodából (Budapesten) és mikor otthonról. De, ha fehérvárival ismerkednék, és történetesen nem otthonról dolgoznék aznap, még akkor is 1 órán belül Fehérvárra érnék, így egy 17:30-as találkozás simán megoldható Pestről indulva is.
2022. jan. 19. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!