Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kiestem a randizásból! Utoljár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiestem a randizásból! Utoljára 20on évesen randiztam. Lassan 36 leszek! A korban hozzám passzoló lányokkal,hölgyekkel(ki minek érzi magát) hogyan kell randizni? Mik a javasolt programok ?

Figyelt kérdés

Tudom vicces a kérdés. Öniróniát éreztem amikor rájöttem, egy korombeli nővel nem biztos,hogy tudnék randizni. Ha igent mond valaki, akkor hová is hívjam el? Annó 20on évesen még ki tudtam jatszani az állatkert/park cukraszda,teázó...dolgokat. Amit a partnereim randiként nem kaptak meg 10en évesen,de a barátnőik megkaptak,vagy megkapták de spór kivitelben. Tudom, tapasztaltam egy perc alatt eldől a dolog. (A biztos nem és a talán igen). Minden 2. sikeres randim ugyanabban a parkban ért a csúcsra,padon űlve csókcsatában. De ha arra vezet az utam mostanában,csak 10en 20on éves párokat látok.

Tudom,tudom ,mozi az örök joker. Mondjuk ha az első percekben megvan a kémia akárni lehet de nem egy ismerkedős program,maximum utána egy (gyors) étteremben vacsora a film kibeszélésre.

Másik dolog a humor(om). Ha izgulok, és egy randin csak előfordul hogy izgul az ember, próbálok vicces lenni. Próbálok...akaratlanul is az vagyok. Ami lehet gyerekes ?

Szóval minden(is) érdekel a FELNŐTT randizásról!



2022. jan. 19. 18:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%

"Ha igent mond valaki, akkor hová is hívjam el?"


Beszéljétek meg.

2022. jan. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
#1 Nem a"magabiztos" pasinak illik felajánlani?
2022. jan. 19. 19:29
 3/12 anonim ***** válasza:
83%

Hát én nem megyek, ha csak kitalál valamit és meg se kérdez, de minden nő más.


Itteni dolgokat ne vigyél oda. Szexizmus, stb.

2022. jan. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
23%
persze, hallgass nyugodtan a női válaszolókra, ők bizony tudják, mit akarnak
2022. jan. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
80%
Bizony, tudják. Csak titeket nem érdekel.
2022. jan. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem még egy finom kávé és egy kellemes séta még mindig nem ment ki a divatból és úgy sem az a lényeg h mi a program hanem hogy jobban megismerjétek egymást... de volt már rá példa hogy éjszakai fürdőbe vittem először a lányt, az is tetszett mindenkinek.. de itt is ismerkedés beszélgetés természetesen..... :)
2022. júl. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Első randit nem kell túl turbozni. Egy kávé egy átlagos helyen bőven jó. Aztán a közös érdeklődés alapján érdemes tervezni a következőt. Van aki imádja a meglepetéseket ( mint én) és van aki retteg tőle. Ezt az elején érdemes kideríteni. Van már jelölt is?
2022. júl. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Mozi az egyik legrosszabb randihely, mert két idegen ül egymás mellett egy filmet nézve.


Bármilyen hely jó, ahol van lehetőséged megismerni a másikat, beszélgetni. Lehet egy kávézó, lehet egy séta, nem kell túl bonyolítani.

2022. júl. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én értem miért akarsz korodbeliekkel randizni.

Nem láttad milyen helyes kis 22 éves luvnyák járnak szombat esténként bulizni?

2022. júl. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

#9

Nem értem...

2022. júl. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!