Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hova vinnétek el a randevú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova vinnétek el a randevú alanyotokat? Milyen lenne egy tökéletes randi számotokra? Milyen programokat csinálhatunk egy téli, jelen esetben decemberi radevún?

Figyelt kérdés
Debrecen városában találkoznánk, ebben az időben hol és milyen lehetőségek állnak rendelkezésünk?

2021. dec. 12. 21:55
 1/8 Lazy Lover ***** válasza:
100%
Nem ismerem Debrecent de be ülnek valahova enni inni valamit utána séta
2021. dec. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Ezt már kérdezted tegnap. Szerintem a forralt borostás az adventi vásárban jó ötlet (nem én írtam azt az ötletet).
2021. dec. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
*forralt borozás :D
2021. dec. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%
Fürdő. Meg a vásár, majd a karácsonyi mise.
2021. dec. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy mondják, most ott a vásár, nagyon hangulatos ha besötétedett.

Előtte meg beülni valahova kajálni, sok jó kis hely van. Én pl a Wasabiba vinném.

2021. dec. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A Wasabi nagyon jó!!!

A Running sushi&Wok -ra célszerű asztalt foglalni.

2021. dec. 13. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
76%

Télen nekem bármilyen beltéri program szimpatikus, aminél nem azért érzem, hogy lyukra megy a pasas vagy a testemet akarja nézni végig (pl. ne szaunázni meg fürdőbe vigyen, ill. ne vigyen szobára)... pluszpont, ha olyan a hely, ahol lehet beszélgetni, vagy a programnak van olyan része. Tehát pl. mozi csak akkor, ha előtte vagy utána elmegyünk valahova máshova. Szabadtéri programokat ilyenkor nem szeretem, mert fázós vagyok, és ilyenkor az az érzésem, hogy sóher, és nem érdekli, hogy lefagy a popóm, de ő egy centet nem akarna fizetni, mert "lehet, hogy nem ajánlja fel a fizetést a potyaleső ribi".

Tehát ami szimpatikus: kávézó-teázó, étterem (nem kell feltétlenül puccos), bowling, biliárd, múzeumlátogatás pl.

2021. dec. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A MODEM-ben pl. mindent lehet: kulturálódni, beszélgetni, tesztelni egymást stb.
2021. dec. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!