Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Legpozitívabb randi élményed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legpozitívabb randi élményed idén?

Figyelt kérdés
2022. jan. 21. 10:15
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
A barátommal elmentünk csillaglesre pár napja, de előtte még voltunk múzeumban és egy thai étteremben, azok is nagyon jók voltak.
2022. jan. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
90%

Nem helyszín, vagy eseményfüggő.

Elég szkeptikusan, de elmentem sétálni egy pasival, aki korábban egy boltban szolgált ki.

Már az furi volt, hogy felkutatott, ismerősnek jelölt, elhívott, de annyira édes és annyira nem bántam meg. Lassan négy hónapja együtt,és rendkívül aranyos,imádom.Örülök,hogy ilyen bátor volt és hogy adtam a dolognak egy esélyt.Mindketten hosszú,sértettségekkel teli kapcsolatból lábadoztunk.

2022. jan. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
13%

Randim még nem volt. 2 érdekes élmény fürdőben.

1. Nő erősen szemezik. Mire meggondolnám megam, hogy mit lépjek megjelenik a férj 2 gyerekkel.

2. Ugyanott az öltözőben. Nő: bax meg te állat mosollyal szemezik, miközben mellette a férje gyereke, akik persze nem látták hogy anyuka flörtöl.

Kérdés nőkhöz: Mit kell ilyenkor lépnem ha szívesen kihasználnám a nő kezdeményezését. Ehhez IQ=0 vagyok. Elképzelésem nincs.

2022. jan. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Asszem nem randiztam még. Eddig mindig az volt, hogy egyszerűen összejöttünk. Én azt nevezem randinak, amikor kvázi ismeretlenek azért találkoznak, hogy hátha lesz valami, pl tinder után.
2022. jan. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
#3 semmit, ilyenkor csak a fejében történnek a dolgok, valójában nem lépné meg, illetve tőled sem lenne okos a férje jelenlétében mást tenni mint férfinek maradni és tisztában lenni azzal h csak fantázia tárgy vagy.
2022. jan. 21. 11:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!