Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tapasztalt csajozókhoz lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztalt csajozókhoz lenne kérdésem?

Figyelt kérdés

Szóval én nem vagyok az.

Összesen 3 hosszabb kapcsolatom volt, szeptemberben lett vége az utolsónak.

És nekem ez az új nő felszedése és eleve az ismerkedés mindig frusztrációt okozott, mert magamnak való vagyok.

Viszont Szeptember óta együtt voltam 12 nővel gyakorlatilag 2 dumával.

A munkahelyen meghívtam kávézni a lányt, majd közben mondtam, hogy ez a kv ritka rossz, ezért el kell vigyem egy rendes helyre rendes kv t inni.

Elsőre ez őszintén jött ki belőlem, nem is figyeltem mit mondok, annyira sza r volt az a gépi kv hogy csavarta a számat ahogy belekortyoltam, de a válasz rá hatalmas mosoly...és oké elmehetünk.


A másik hogy eldöntöttem ősszel hogy ezen a télen meg akarok tanulni jégkorizni egy bizonyos ok miatt és akkor beszélgetés közben megkérdeztem a lányt, tud e és ha igen akkor megtanítana e engem.

És meglepetésemre lazán igent mondtak.

Ez is fura volt, hogy mindegyikük tudott korizni. Úgy látszik ez valami született női képesség.


Szóval elmentünk, majd jött a következő kör a kv zó vagy/és korizás után, hogy iszunk e valami alkoholt?

És akkor visszakanyarodva az elsőre, azt mondta, hogy igen.

Én meg, hogy de ha piázunk utána nem vezetek és nem tudlak hazavinni.

Nem baj.

És akkor vettünk bort, tejszínhabot és simán itt aludt nálam.

Ezt pontról pontra elismételtem a többi nővel és ugyanez lett az eredmény.

A kérdésem a rutin rókákhoz, hogy igazából ennyi lenne az egész?

Semmi kamut vagy mellébeszélést nem csináltam, egyerűen csak adtam magamat.

Akartam inni egy rendes kv t és megmutatni egy másik kedves embernek, hogy milyen finomak is vannak a gépin kívül, és meg akartam tanulni korizni.

A vége mégis klassz együttlétek sorozata lett.

Mert én az elsőnél eléggé paráztam, hogy gáz amit csinálok mikor leesett, hogy bakker kajak randira hívtam spontán és lazán.

Aztán a többinél már tudatosabb lett az egész, jobban felépített az összes pont és egyre jobban eltervezett.



2022. jan. 23. 19:58
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Én Három éve tolom ezt, így ha nem is azt mondom, hogy tapasztalt vagyok, de rutinos. Ami észrevehető a sztoridból, hogy felismerted, hogy a csajozás sémákra és szintekre épül. A véletlen sikerből felismerted, hogy mi az ami működik, ami eredményes. Ugyanakkor, adott lehet nálad egy az átlagtól jobb külső és anyagi szint is ha nem tévedek, mert a leírás alapján és a női reakciók alapján amit írtál ezt támasztják alá. Ettől függetlenül tisztelet neked, mert full naturálba megcsináltad azt pár hónap alatt amiért egyes palik éveket gyakorolnak és küzdenek. Mindezt úgy ,hogy még apa is vagy.


Ezek után nekem is lenne kérdésem hozzád ha nem baj:) Mert én meg a hosszútávú kapcsolatokkal futok vágányra. Azoknak mi a titka?

2022. jan. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
A kulcs annyi h nem voltál görcsös, illetve tudtad mit akarsz.
2022. jan. 24. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

"És akkor vettünk bort, tejszínhabot" :D:D:D

Szerintem ez volt a siker titka;) De ha első randin ilyen szinten fogad bizalmába a nő, hogy tejszínhabot nyalsz róla/nyal rólad, akkor annak a nőnek már előtte is bejöttél és alig várta, hogy odamenj már hozzá.

2022. jan. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

9.

Azért nem ragadtam le náluk, mert egyikük sem volt igazán empatikus ember.

Egyikük sem volt anya, vagy kiskorában nagytesó, így akiket bemutattam a kislányomnak közülük, nem igazán tudtak mit kezdeni egy 6 évessel.

Pedig nekem ez olyan könnyű, olyan természetes.

Eleve 6 évesen már nem is olyan kicsi.

És szerintem ha van ilyesmire akarat bennük, akkor nekik is könnyű lehetett volna.

Nekem meg a gyerekem az első és csak olyat tudok elképzelni tartósan, aki szereti a gyerekeket.

2022. jan. 26. 00:38
 15/16 A kérdező kommentje:

11.

Köszi a választ.


A hosszú kapcs meg összetett.

Mert nekem is vannak barátaim, akik egymás után ugorják meg a szebbnél szebb nőket, de nem tudják megtartani őket.

Ki vannak gyúrva, jóképűek, de tartós kapcsolatra egy felnőtt nőnek nem opció egy szépfiú, aki egy albérletben lakik 3ad magával egy szobát bérelve.

Ilyesmiből lejön, hogy csak külsőségben férfi, jellemben, kitartásban, önmegvalósításban nem az.


Aztán ahogy telnek az évek a nők elkezdnek kötözködni.

Ismerősömnél az volt a duma, hogy túl sokat dolgozik ezért rossz apa.

Nálam az volt a duma, hogy minek viszem minden nap a gyereket játszóra, biztosan jó karban lévő anyukákat felcsípni megyek.

Erre-Akkor talán gyere velünk te is!

Szó sem lehet róla...

És akkor egy idő múlva betelik a pohár, hogy minden szinten szabotálni akar minden családi programot, minden hagyományt amit a család jelent.

De a lényeg, hogy a nőknek egy idő múlva-

https://www.youtube.com/watch?v=6UAcYzbilbw

Ez ellen semmit sem lehet tenni, csak elfogadni azt, hogy a velük eltöltött idő véget fog érni.

Tapasztalatom szerint az általam megismert nőkben nem volt meg az a fajta érzelmi intelligencia, hogy kívülről tudjanak értékelni egy adott helyzetet, így beleérezni sem tudták magukat az én vagy a gyerekem, gyerekünk helyzetébe kapcsolatába és eszükbe sem jutott soha magukban keresni a hibát és megjavítani a hibát.

Szóval anyának egy kimondottan szar embert választottam, ami legalább annyira az én hibám természetesen.

2022. jan. 26. 00:58
 16/16 A kérdező kommentje:

13.

Jogos:)

Mondta is utána, hogy a francot tököltem 2 hónapot mire meghívtam kávézni..

2022. jan. 26. 01:00
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!