Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tapasztalt csajozókhoz lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztalt csajozókhoz lenne kérdésem?

Figyelt kérdés

Szóval én nem vagyok az.

Összesen 3 hosszabb kapcsolatom volt, szeptemberben lett vége az utolsónak.

És nekem ez az új nő felszedése és eleve az ismerkedés mindig frusztrációt okozott, mert magamnak való vagyok.

Viszont Szeptember óta együtt voltam 12 nővel gyakorlatilag 2 dumával.

A munkahelyen meghívtam kávézni a lányt, majd közben mondtam, hogy ez a kv ritka rossz, ezért el kell vigyem egy rendes helyre rendes kv t inni.

Elsőre ez őszintén jött ki belőlem, nem is figyeltem mit mondok, annyira sza r volt az a gépi kv hogy csavarta a számat ahogy belekortyoltam, de a válasz rá hatalmas mosoly...és oké elmehetünk.


A másik hogy eldöntöttem ősszel hogy ezen a télen meg akarok tanulni jégkorizni egy bizonyos ok miatt és akkor beszélgetés közben megkérdeztem a lányt, tud e és ha igen akkor megtanítana e engem.

És meglepetésemre lazán igent mondtak.

Ez is fura volt, hogy mindegyikük tudott korizni. Úgy látszik ez valami született női képesség.


Szóval elmentünk, majd jött a következő kör a kv zó vagy/és korizás után, hogy iszunk e valami alkoholt?

És akkor visszakanyarodva az elsőre, azt mondta, hogy igen.

Én meg, hogy de ha piázunk utána nem vezetek és nem tudlak hazavinni.

Nem baj.

És akkor vettünk bort, tejszínhabot és simán itt aludt nálam.

Ezt pontról pontra elismételtem a többi nővel és ugyanez lett az eredmény.

A kérdésem a rutin rókákhoz, hogy igazából ennyi lenne az egész?

Semmi kamut vagy mellébeszélést nem csináltam, egyerűen csak adtam magamat.

Akartam inni egy rendes kv t és megmutatni egy másik kedves embernek, hogy milyen finomak is vannak a gépin kívül, és meg akartam tanulni korizni.

A vége mégis klassz együttlétek sorozata lett.

Mert én az elsőnél eléggé paráztam, hogy gáz amit csinálok mikor leesett, hogy bakker kajak randira hívtam spontán és lazán.

Aztán a többinél már tudatosabb lett az egész, jobban felépített az összes pont és egyre jobban eltervezett.



2022. jan. 23. 19:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%
Szép kitalált történet :).
2022. jan. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
93%
Én csak azt nem értem a mai fiatalok miért spórolnak a betűkkel. Visszataszító ez az írásmód.
2022. jan. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez inkább az összepasszolás és a szerencse története, mintsem az önmagyd adásé, de így tovább.
2022. jan. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

2.

Én is a nőktől tanultam el ezeket, hogy nem tizenkettő, hanem 12....

És, hogy nem amúgy, hanem am és nem kávézó, hanem kv zó.

Ez van.

Alkalmazkodás.

De érdekes és tanulságos észrevétel, köszönöm.

2022. jan. 23. 20:17
 5/16 anonim ***** válasza:
70%
#4 Akkor te meg mond meg nekik hogy ez nagyon lehangoló.
2022. jan. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Mi az a bizonyos ok ami miatt meg akartál tanulni korizni?
2022. jan. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
91%
#6 csak b.aszni akart
2022. jan. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

6.

Ezt a dolgot nem akartam ide keverni, de nem is titok a dolog.

Szóval van egy 6 éves kislányom, akivel imádjuk egymást.

És teljesen rá van kattanva a korizásra.

Mikor elvittem estem keltem a kori pályán nagyon idegen tőlem ez a sport/tevékenység, de mivel ezt szerette volna én elmentem vele minden hétvégén:)

Én pedig nem szeretek olyanban okoskodni amihez nem értek és hazudni sem róla, hogy márpedig igen értek hozzá.

Ezért kellettek nekem valakik, hogy megtanítsanak korizni, hogy utána én ezt a tudást a kislányomnak át tudjam adni.

És végülis sikeres volt, mert ma is voltunk korizni és ahhoz képest, hogy Decemberben még a korlátba kapaszkodva küzdöttük végig a kört, aminek a végére levert a víz engem...mostanában már klassz módon kapaszkodás nélkül megyünk körbe-körbe.

2022. jan. 23. 20:40
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

6. vagyok. Így érthető ez a dolog:)

Szerintem kérdező te egy remek ember lehetsz alapesetben. De miért nem állapodtál meg ezek közül a nők közül egynél sem? Mi volt a hiba bennük, hogy nem akartad őket a 4. hosszú kapcsolatodnak?

2022. jan. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
90%
Mi a kérdés?
2022. jan. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!