Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Melyik férfi a vonzóbb? A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik férfi a vonzóbb? A hidegvérű, erős idegzetű, vagy a heves vérmérsékletű?

Figyelt kérdés

Az előbbi kiegyensúlyozott, semmi nincs rá komolyabb hatással. Jöhet bármilyen konfliktus, veszélyhelyzet, stabilan fog állni a lábán, nyugodt marad.

De a szeretetet sem viszonozza úgy, hogy éreztetné, mert alig mutat ki érzelmeket.


Az utóbbi ennek a teljes ellentéte. Ha vita van, agresszívebben fellép, odacsap az asztalra ha kell. Ha veszélyhelyzet van, jobban megijed. De a jó dolgoknak is jobban örül és a nő felé is több érzelmet mutat. Minden hatással van rá, akár negatív, akár pozitív.


Persze nemcsak ez a két véglet van, hanem a kettő között lehet bármi. De ha választhatnátok, inkább melyik oldal fele álljon a mérleg nyelve?



2022. jan. 23. 21:56
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
41%

Most komolyan szavazni kell lét totálisan mentális beteg ember között??

....

2022. jan. 24. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
88%
Tudod mi a nyerő? A visszafogott, udvarias, intelligens, ambiciózus férfi, akiben van csibészség és az ágyban ott van benne az állat.
2022. jan. 24. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
75%
A nyugodt vérmérsékletű, empatikus férfi. A többi max ideig-óráig elég.
2022. jan. 24. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
88%

Az első mellett az ember kiég, vagy gyorsan ráun, a második mellett meg jó ha túléli.


Nekem a második volt, még élek, de a MÉGet muszáj kihangsúlyoznom... Szóval olyat soha többé.

2022. jan. 24. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
86%
Ha csak a kettő véglet közül kellene választani, akkor a hidegvérűbb - az agresszivitást sosem tartottam férfias tulajdonságnak, inkább erőltetetten férfiaskodónak... nem is vonzó.
2022. jan. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az agresszió mentes jobb , már ha valaki nem szeret jobban egy bokszzsák helyében lenni.
2022. jan. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
A hidegvérű, mivel én (sajnos) eléggé hamar felkapom a vizet.
2022. jan. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!