Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért mindig a normális fiúk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig a normális fiúk vannak elutasítva?

Figyelt kérdés

Annyi ilyenről tudok. A gyökerekkel meg egyből összejönnek.

Engem is sok lány elutasított egy menő alfáért. Aztán mikor szakítottak vissza kuncsorgott volna. Szóval annyira rossz meg sem vagyok.


2022. jan. 24. 12:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
De, sőt sokkal rosszabbak vagytok.
2022. jan. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Már megint egy “kedves-rendes jófiú”. Általában azért, mert akik ennyire bizonygatják, hogy ők mennyire rendesek, normálisak, azok egyszerűen nem azok, inkább csak manipulálnak akit lehet, nem tisztelik a nőket valójában, és mindenkiről megvan a nem túl szép vélemény, szigorúan felszínes feltételezések alapján. Aki valóban “normális”, az nem foglalkozik ilyenekkel, mert azok ha nem jön össze egy kapcsolat, akkor tovább lépnek, esetleg tanulnak a hibáikból, és újrapróbálják mással, nem itt hisztiznek, hogy bezzeg az alfák…
2022. jan. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Senkit, egy nőt sem érdekel a sírás, picsogás, a megható duma első alkalmakkor.


Ha nem tetszel valakinek akkor buktad, lehetsz te akármilyen megértő és kedves cuki, a kutyát sem érdekli.

2022. jan. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%

Nem a normálisak vannak elutasítva, hanem a bénák, akik mindenféle vonzalom kiváltására képtelenek. Az más kérdés, hogy a nagy részük még nagyobb s.eggfej, mint a "menő alfák", sőt, köztetek van a legtöbb bántalmazó, zsaroló alkat. Ezt tapasztalatból is tudom.


Normális pasival vagyok lassan 9 éve, aki ráadásul helyes is mellé, egyetlen múltbeli visszautasítást sem bánok egy percig sem.

2022. jan. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
30%

Külső, külső, külső!! A leges legfontosabb. Nem a belsőjét látjuk senkinek sem, hanem a külsejét.


Ha tetszel a nőnek 80%-ban nyert ügyed van.


Te nem nézel ki jól, szívás!

2022. jan. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
83%
Gyakorikérdések értelmezés szerint a kedves, normális = hisztis picsogós. Legalábbis a kérdésekből nagyon ez jön le :D
2022. jan. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
90%

Miért mindig a normális NŐK vannak elutasítva?


Annyi ilyenről tudok. A R*BANCOKKAL meg egyből összejönnek.


Engem is sok FÉRFI elutasított egy VÉKONY INSTAR*BANCERT. Aztán mikor szakítottak vissza kuncsorgott volna. Szóval annyira rossz meg sem vagyok.

2022. jan. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Amíg, menő, alfa, gyökerek a szóhasználatod alapban, addig ki venne komolyan? Alfa? milyen megfogalmazás ez már ? Akikre ti azt gondoljátok egy nőnek pont nem azt jeleni, és nem az kell. Először is felnőtt férfiként viselkedj, ne egy 10-en 1-2 éves kamaszként.
2022. jan. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Minden férfi kapott már elutasítást, ha normális vagy, miért lepődsz meg rajta? Szerintem te csak azt hiszed, hogy normális vagy, írásodból nagyon érződik a gyűlöletbeszéd, frusztráltság.
2022. jan. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem így van. Sok peldát tudnék hozni, meselgetni, de nem fogok. Felesleges.

Ha egy férfi akar valamit, fejezze ki. Ennyi. Ha normális, rendes, lesz párja.

2022. jan. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!