Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem tudok választani, elmondan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok választani, elmondanátok a véleményeteket? Ti mit tennétek a helyemben? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok 18/L vagyok és olyan helyzetbe kerültem, hogy nem tudok választani két srác közül. Nem tudom, hogy Ti hogy vagytok ezzel, de nálam mindig úgy volt, hogy ha sokáig nem volt senki a láthatáron, akkor utána egyszerre többen is megjelentek, hogy még véletlenül sem menjen minden egyszerűen. Szóval most nincs barátom, de van két srác, aki szóba jöhet. Az egyik 23 éves, nagyon jól néz ki, aranyos, rendes, most már tesi tanárbácsi, annyira nem fogott meg, de nagyon jól érzem magam vele, sokat vagyunk együtt. A másik srác 24, tűzoltó, Ő is nagyon jól néz ki, aranyos is, meg minden jó, de vele annyira nem érzem magam jól, viszont ha a másikkal vagyok akkor mindig a tűzoltóról álmodozom vagy ha gondolkodom, mindig Ő jut az eszembe.

Tudnak egymásról, s harcolnak is értem, de nem tudom, hogy melyiket válasszam. Azt tudom, hogy mindkettőnek tetszem, sőt azt mondták egymástól függetlenül, hogy ez több puszta teszem-nemtetszem dolognál. Szóval nem tudom, mit csináljak. Arra lennék kíváncsi, hogy Ti mit tennétek a helyemben? Melyiket választanátok? Illetve melyiket tartanátok helyes döntésnek?


2010. szept. 9. 20:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Én a tűzoltót választanám.
2010. szept. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Kamuuu ***** válasza:
Ez a "jól néz ki"szöveget annyi helyen hallom pedig elvileg a lányoknál nemszámit a külső legalábbis sokaknál ezt hallottam :D amúgy ameiket jobban szereted a tűzolto hamar életét vesztheti a másik meg nemtom XD
2010. szept. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
csak az egynruha :D így a tűzoltóra szavaznék ha rolla álmodozol akoris amikor a másik fiuval vagy akkor egyértelmu hogy ő :D 21/f
2010. szept. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyiket se. A tűzoltó miatt állandóan aggódnál, h mivan vele. A tanár az meg, hogyis mondjam...csak egy tanár :P Mondjuk engem pont nem érdekel:S
2010. szept. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

nem érzed magad jól a tűzoltóval, de mégis arról álmodozol? na ki találja meg itt az ellentmondást még? : )

tűzoltó.

2010. szept. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem már te magad is tudod a választ, hisz pont úgy írtál róluk, hogy befolyásold a válaszolókat! :-)
2010. szept. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Egyiket se válaszd és főleg azért ne, mert "harcolnak" érted. Ez azt jelenti, hogy trófea vagy, egy fogadás állhat a háttérben, ebből csak sérülten kerülhetsz ki. Normális férfi nem harcol nőkért, mert akiért harcolni kell, az egy beteg sérült ember. normális nő tudja, hogy ki a vonzó számára és ha ez az érzés nem elég erős benne, akkor vár egy olyanra, akinél ez nem kérdés.


Egyáltalán nem muszáj dolog az, hogy állandóan járásban, kapcsolatban legyél valakivel. arra méltatlanokkal. Pont így fogod elszalasztani az IGAZIT, mert még egyszer leírom, normális férfi nem harcol nőért.

2010. szept. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!