Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha a pasi a randit követő 3....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a pasi a randit követő 3. nap sem ír semmit, akkor ennyi volt?

Figyelt kérdés
Egy randin vagyunk túl, de szerintem nem volt meg köztünk a kémia, amikor közeledett, hárítottam. ( pl megfogta a kezem, vagy próbált bókolni, én finoman úgy csináltam, mint aki nem veszi a lapot). Ezt leszámítva normálisan el tudtunk beszélgetni, és a sráccal úgy váltunk el, hogy megölelt, majd azt mondta, keresni fog. Ezek után azon kezdtem gondolkozni, hogyan közölhetném vele, hogy szerintem nem sikerült olyan jól a tali, nem éreztem a szikrát, és úgy voltam vele, ezt majd akkor közlöm valahogy, amikor újra keres. Eltelt 3 nap bármiféle üzenet nélkül. Lehetséges, hogy levette a jelekből, hogy részemről nem volt az igazi a randi, vagy azt várta, én keressem? Érdemes ilyenkor már ráírni, vagy ,,ennyi volt”?

2022. jan. 27. 16:43
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
93%
Valószínűleg ő is érezte hogy sz-r volt. Azt értem hogy jobb lett volna neked pattintani őt a kis egócskád miatt, de ugyanott tartotok azzal, hogy ő nem keres - nem találkoztok többet, amit akartál.
2022. jan. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Szó sincs egóról, de örülök, hogy így ismersz. Egyszerűen nem tudom, mit illik ilyenkor és mit nem, ugyanis ilyen még nem volt velem.
2022. jan. 27. 16:46
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

te is flollow-upolhatsz, ha nagyon akarsz

de igen, esélyes, hogy nem rád esett a választás

2022. jan. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgy érzed, hogy nincs meg a szikra felesleges írnod neki. Lehet hogy, ha írsz neki azt fogja hinni a srác, hogy van még esélye.
2022. jan. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Az nem is baj, így legalább nem elkerülünk egy kínos beszélgetést. 😅
2022. jan. 27. 16:51
 6/25 A kérdező kommentje:
-nem*, bocsi, az nem kell oda.
2022. jan. 27. 16:51
 7/25 anonim ***** válasza:
85%
Örülj neki, hogy megúszol egy kellemetlen visszautasítást, ha neked úgysem jött be. Valószínűleg érezte.
2022. jan. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

"azt mondta, keresni fog."

Akkor várj. Lehet, hogy sose fog keresni. Úgy sem érdekel, miért mennél utána?

2022. jan. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Nagy eséllyel igen , ez ennyi volt.

Tölem aki akart valamit az màsnap keresett, aki meg nem az soha többé.

Mire vàrna?

2022. jan. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
89%

Miért keresne ha elutasító voltál vele?

és hiába tagadod, fáj az egódnak h offolva lettél.. pláne h ez miatt kérdést írtál ki..

2022. jan. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!