Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire hátrány ismerkedésnél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire hátrány ismerkedésnél ha nem vagyok annyira népszerű? Kevés instagramm követő stb.

Figyelt kérdés

Normális palinak tartom magam, viszont egyszerűen nem érdekelnek annyira ezek a közösségi oldalak, instagrammom is csak azért van hogy a barátaimat kövessem, nem követek be fűt, fát, épp ezért nincs nekem sem sok követőm. Engem ez nem is zavar viszont a mai nők/lányok nagyon ott élik az életüket és látom, hogy ez alapján is ítélkeznek.


22/F


2018. szept. 29. 13:50
 1/9 anonim ***** válasza:
87%

Atyaúristen...

Normális helyeken ismerkedj papikám, ahol nem az ilyen dolgok a mérvadóak. Ja hogy az olyan nők jönnek be, akik ott élik az életüket? Hát akkor így jártál.

2018. szept. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 peca1000 ***** válasza:
70%
Én fent sen vagyok instán, de bármikor le tudok akasztani egy nőt, netes társkereső oldalakról.
2018. szept. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Netes tarskeresokon csak insta meg snap-en hajlandoak beszelgetni szinte. Igy csinaltam mindkettot. De nem toltogetem kepekkel.

N

2018. szept. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%
Normalis nőt keressel ne Insta bohócot, meg Facebook függőt. Snapchat meg egyeb sz.arsagokkal se foglalkozz. Van szátok, van mobiltelefon, és meg is lehet ismerni egymást emberileg, nem kell a kirakatban élni.....
2018. szept. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
72%
Mi a szr az az insta snapchat meg egyéb szrok?(tudom mik, de olyan szinten nem érdekelnek a kirakat vackok, hogy lila gőzöm sincs miről karattyolsz)
2018. szept. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
72%
Instám sincs ember hagyjad már...
2018. szept. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
71%

A seggkitolós, csücsörítősöknél elég nagy hátrány

Az értelmesebb fajtánál nem valószínű

2018. szept. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, igazatok van! :D
2018. szept. 29. 20:28
 9/9 anonim ***** válasza:
71%

Maximum azoknál a lányoknál számít, akiknek az internet, Failbook, instragram az életük értelme.

Az ilyen meg neked tesz szívességet, ha nem jön össze veled. Ugyanolyan betegek, mint a heti 168 órát gépező WoWosok.

2018. szept. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!