Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol lehet "alter" csajokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet "alter" csajokkal ismerkedni ?

Figyelt kérdés

Nem vagyok annyira képben a témával lehet az alter szóhasználat sem megfelelő szóval inkább megmutatom képeken át mire gondolok.


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]



2022. jan. 27. 23:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Tinder. De ilyen szintű nőkhöz már neked is jól kell kinézned. Persze álmodozni lehet félre ne érts.
2022. jan. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

szóval azt mondod, hogy például egy átlagos kinézettel vagy kicsit átlagon felülivel ássam inkább el magam ? AKkor is ha esetleg a többi dolog ami talán számít ebben a modern világban az faszán megvan ?


Jó nyilván most a netre beírtam és persze hogy a csúcsot dobja ki és vannak nem 10/10esek akik ilyenek pl egy távolibb baráti körömben van egy ilyen csaj aki tök közvetlen meg jófejnek tűnik és nem szeretek hasonlítgatni de nincs ezen a szinten amit küldtem és nem is kell mert az átlagos is szép szerintem, csak olyan érzése van az embernek hogy ők ilyen nagyon durva csajok és már az ha belegondolok hogy ismerkednék vele kicsit félelemmel tölt el hogy ő ilyen vagány esetleg és hogy észre se vesz. Pedig pont ez tetszik bennük ez mondjuk hülyen hangzik de a kisugárzásuk az valahogy nagyon vonz

2022. jan. 28. 00:00
 3/13 anonim ***** válasza:
2022. jan. 28. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
29%

#2 Mondataidat mondjuk tagolhatnád rendesen meg egyebek. Annyit mondtam, hogy fizess elő Tinderre, vadászd le ezeket a csajokat, aztán meglátod, hogy van-e esélyed nálunk. Alapszabály, hogy átlag feletti nőknek felsőkategóriás faszi jár. Hülye lenne rondával leállni. Hogy te hova tartozol, az meg majd kiderül.


Tinder fel és hajrá! Ne itt vesztegesd az idődet.

2022. jan. 28. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Élőben: rock v. alternatív koncert (Budapest Park, Barba Negra, Akvárium), kocsmák (nem a proli talponálló, hanem a kicsit igényesebb, főleg rockkocsmák és romkocsmák), alternatív szórakozóhelyek, alternatív színház (pl. Trafó, Jurányi)... nem azt mondom, hogy ezeken a helyeken minden csaj alter, de nagyobb eséllyel futsz beléjük.

(budapesti példákat írtam, mert itt ismerősebb vagyok, de ha nem itt laksz, biztos van a közeli nagyvárosban megfelelője ezeknek a típusú helyeknek

2022. jan. 28. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
#5 Szerintem te az "alter" szót a szó klasszikus/régi értelmében vetted. Ha megnézed a linkelt képeket, azok a lányok holtbiztos, hogy nem rockerek/alterek :). Valószínűleg egykorúak lehetünk, az alter még nekem is azt jeletni, amit neked.
2022. jan. 28. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
6: azért láttam a képek között pár olyat, akit el tudok képzelni klasszikus alter csajként (jó, nyilván nem az ötös számú versenyzőt, aki instaribi egy kockás szoknyában, oszt' kész :D), max. annyi különbséggel, hogy amikor én voltam tini, nem volt még instagram. Amúgy most, 32 évesen is megfordulok ilyen helyeken, és stílusra hasonló csajok azért még vannak ezeken a helyeken (nyilván attól függően, milyen program van, mert pl. nem mindegy, hogy az alter koncerthelyen mondjuk Parno Graszt koncert van vagy mondjuk Leander Kills, hogy két viszonylag ismert magyar példát hozzak :D) - a kérdező leírása alapján merem azt feltételezni, hogy nem feltétlen ilyen pózolós k...s csajt keres, hanem tényleg kicsit rockerebb, alterebb öltözködésűt, csak ezeket találta egy gyors google-keresés során.
2022. jan. 28. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

#1 Bocsánat igen nem tagoltam valami jól elég álmos vagyok de valahogy mégse tudok aludni aztán itt lógok, nem figyeltem az olvashatóságra bocsánat :D


A tindert szerintem hanyagolom, valahogy nem vagyunk jóban egymással xdd. Annyira nem nézek ki jól hogy tinderen mindenki jobbra húzzon de rossz parti sem vagyok csak jaaa... nem vagyok egy Henry Cavill vagy David Beckhem.


#5 Köszönöm ez hasznos, pesten tanulok most szóval mindenképp körülnézek :D Egyébként Pécsi vagyok.


#6 Hát megmondom őszintén gőzöm sincs :"D.

Nem tudom hogy fogalmazzak akkor mert gót például az is olyan hogy az igazi gótok azok ilyen nagyon durvák de vannak ezek a wannabe gót lányok meg fiúk akik csak öltözködésben sminkben meg hajviseletben ilyen darkosak na az bejön, vagy ja amiket küldtem de akkor nem tudom minek nevezzem. Haveromnak mutattam egyszer képet és mondta, hogy jaa neki is bejönnek ezek az alter/badgirl stílusú/típusú csajok. De akkor az alter tulajdonképpen kiket jelent ?

2022. jan. 28. 00:43
 9/13 A kérdező kommentje:
#6 Igen teljesen igazad van őket dobta ki elsőre a gép és gondoltam jól szemlélteti kikre gondolok stílus alapján. Amúgy igen az ötös ő kicsit kilóg, (amúgy egy streamer meg cosplayes vagy minek hivják magukat) de egyébként igen tényleg ilyen rockosabb/alterebb öltözködésűt keresek nem az extrémet azt hozza kell tegyem :D
2022. jan. 28. 00:48
 10/13 anonim ***** válasza:
48%

#9 Ilyen szintű nőkhöz már nagyon-nagyon jól kell kinézni és ha Tinderen se megy, akkor lehet olvasni kell a sorok között (én is hasonló cipőben járok sajnos, sőt még rosszabb a helyzetem bizonyosan, mint neked).

De nem akarom elvenni a kedved, 5-ös megmondta az irányt. Majd gyere vissza aztán meséld el a tapasztalataidat, hátha más tud tanulni belőle.

2022. jan. 28. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!