Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek hol lehet, olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hol lehet, olyan duci csajokkal ismerkedni, akik szeretik a testüket, és nem igazán szeretnének fogyni?

Figyelt kérdés

2018. szept. 26. 13:27
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Szerencsére a legtöbb ember annyira lusta, motiválatlan, akaraterő nélküli, hogy hiába kövér és tudja hogy baj van, nem fog lefogyni soha. Szóval ha simán olyat keresel aki most kövér és kövér is marad, az a legtöbb kövérre igaz
2018. szept. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%
Hát az első elég jól leírta. :D
2018. szept. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%

Én 86 kiló voltam mikor összejöttem a párommal. 1éve vagyunk együtt most 68 vagyok... És nem ő mondta, egyszerűen van aki/ami motiváljon.

Tehát ne általánosítsunk.

2018. szept. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
36%
Nyitott kapukat döngetsz, tele van velük az utca.
2018. szept. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
34%

#2: Pedig igaza van az első válaszólónak, a legtöbb kövér ember soha az életben nem fog lefogyni, illetve ha le is fogy, 5 éven belül visszahízik mert nincs akaratereje. (eleve ezért lett kövér)


Ez súlyos nevelési probléma, általában kövérek a szülők is, szóval ezt a mentalitást viszi tovább a gyerek is.


Azért gratulálok a fogyásodhoz, te a kivétel vagy. :)

2018. szept. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Szinte bárhol.

Az a baj, hogy neked valószínűleg, és most ne haragudj meg, de perverziód a duci test, gondolom erre gerjedsz.

Nem úgy működsz, hogy meglátsz egy neked tetszőt ( és most mindegy, hogy kövér, vagy sovány, vagy akármilyen), próbálod megismerni és összejössz vele.


Az eddigi válaszolók is csak a külsőségek alapján véleményezik a kövéreket, de azért remélem, hogy a mindennapi életükben vannak olyan duci emberek akiket szeretnek, elismernek, tisztelnek akkor is ha kövérek:)


Ami engem zavar ( nem vagyok kövér ember, de már zavar), hogy kevesen merik azt kimondani, hogy undorodnak tőlük, helyette arról beszélnek, hogy ez mennyire egészségtelen..igen az....de gondolom ez pont nem számít azoknak akik nem kövérek. A cigaretta is egészségtelen és sokan undorodnak is tőle és pont nem érdekel, hogy ki mikor hal meg a cigi miatt...ennyi ki kell mondani, hogy undorító, visszataszító..kész. Nem kell túlmagyarázni, álszenteskedni.

2018. szept. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!