Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem értem mi van velem, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem mi van velem, ha olyan sráccal találkozok, aki nagyon bejön mindig elkezdek belül remegni, sokszor még a kezem is, össze-vissza beszélek szóval tök gáz az egész. Ez mással is így van?

Figyelt kérdés
Ja meg amúgy még sosem volt senkim, ez is gátlásossá tesz, égőnek érzem magam, talán látják is rajtam, hogy az átlagosnál félénkebb vagyok. Mi lenne a megoldás? Nem is tudom igazán hogyan "kezdjek hozzá" a fiúzáshoz. Diszkó kilőve, nincsen sok ismerősöm sem, vagy foglaltak már. Csak normális válaszokat várok. És elmúltam 20.
2010. szept. 9. 21:50
 1/5 anonim ***** válasza:
velem nincs ilyen baj, csak ha meglátok egy srácot aki tetszik olyan vörös leszek mint a rák, és olyan hülyén nyelek :S nemtom mért van, magabiztos vagyok meg minden, de ez valahogy akaratlanul is előjön :P
2010. szept. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Le kell küzdened a félelmeidet és az idegességet. Ne ez járjon a fejedben: "Jaj úristen idejön, idejöön!!"

Gondolkodj magabiztosan, próbáld meg a fiút elcsábítani légy rafinált. Mosolyogj rá, nevess sokat, kacérkodj. A kezed meg foglald le, játssz egy tollal és lélegezz nyugodtan. A fiúk nem harapnak. Ha meglesz az első csók, ez már menni fog, mert ad majd egy löketet. Most csak félsz, hogy jól csinálod e majd és hogy el ne ronts valamit, de ne aggódj, ez ösztön, mindenkinek megy!

2010. szept. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nyugi, jó az úgy.

Az ilyen csetlő-botló lányok határozottan tetszettek, amikor még abban a korban voltam, hogy találkozhattam ilyenekkel.

És biztos hogy másnak is tetszik majd. Akinek nem, azért nem kár.

Sajnálhatod majd, hogy a harmadik fiúnál már nem így lesz.

2010. szept. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

szerintem aranyos ha egy lány ilyen, és sokkal jobb mint a manapság divatos "átment rajtam a fél város, de legalább menő vagyok" hozzáállás :)


(ha érdekel egy pasi akit nem zavar az ilyesmi írj privit ;) )

2010. szept. 9. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ugyan ilyen problémám van szintén 20 felett :)

Ez az esetlenség amiről beszélsz még szimpatikus is lehet,szerintem megértenénk egymást ha gondolod beszélgethetünk.

2010. szept. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!