Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Összejönnétek olyan csajjal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek olyan csajjal aki látványos hibáját korrigálta plasztikai műtéttel?

Figyelt kérdés

[link]


Ezek azért elég drasztikus különbségek és valaki nem véletlenül születik ronda orral (mert sz*r a genetikája) és az más testrészén meg lehet ugyanúgy vissza fog később köszönni (romló fogak, narancsbőr, hüvelygomba).


Ha pedig egy őt ábrázoló régi fotó a kezem ügyébe kerülne akkor lehet többet mindig arra gondolnék, hogy "istenem milyen ronda volt régebben és ezzel élek együtt". Szóval az ilyen szépészeti plasztikai műtéteket én nem tartom többre mint a nemváltoztatást és csak a valódi szépség meghazudtolása.


Ti hogy látjátok?



2022. febr. 7. 12:35
A kérdező szavazást indított:
Igazad van. Minőséget keresünk és nem hamis szépséget. Én se jönnék össze ilyen nőkkel.
Attól függ, hogy mely részét és milyen mértékben műttette, de én se nagyon jönnék össze ilyen csajjal
Csak az érdekel, hogy plasztikázva is esztétikus legyen amúgy nem izgatna
26 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
14%

micsoda orrok, jézusom


mit csinálnak utána ennyi levágott orr-hússal?

2022. febr. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Lachesys ***** válasza:
94%

Azért a nagy orrtol a huvelygombaig eljutni művészet xD

Amúgy elmondom, az istenitett insta csajok 99%anak volt plasztikai műtétje, és mégse érdekel senkit. Max megmutattuk a gyereket is 😂

2022. febr. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Azért vicces, hogy a ronda orrtól eljutottál a hüvelygombáig meg a romló fogakig.


Nem esztétikus az orra? Tény. Viszont a funkcióját tökéletesen ellátja. A romló fog nem csak a funkcióját nem látja el egy idő után, hanem még fáj is. Azért van különbség.

2022. febr. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
20%

A külső az egy dolog, olyan amilyen, de hogy evvel nem lesz vége a plasztikai műtét sorozatnak nála, az is fix.

Szóval csak emiatt nem.

2022. febr. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

A genetika nem olyan, hogy csak jó, vagy csak rossz lehet, hanem ilyen is és olyan is lehet. Nekem pl. borzalmas testalkatot sikerükt örökölni, de szép hajat és szempillákat. Nem lesz attól egy nő egyértelműen hüvelygombás, hogy ronda volt az orra.


Én ugyan nő vagyok, de összejönnék olyan férfival, aki műttette magát, ameddig természetes az eredmény.

2022. febr. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
77%
Felülről a 3. lánynak eredetileg is elfogadható orra volt. Nem kellett volna műteni.
2022. febr. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaki pszichésen jobban érzi magát egy plasztikai műtéttől, azért nem ítélhető el. Akkor van baj, ha valakinek torzult az önképe, és nem tud leállni, túltolja a műtéteket.

Van akinek egy orrműtét kell ahhoz, hogy stabilabb legyen az önértékelése, jobban érezze magát a bőrében. Vannak akik sokkal magabiztosabbak lesznek, mert addig pl. még randizni sem mertek.

Egy a lényeg, hogy nem szabad ebben a témában sem "átesni a ló túloldalára"!

Arról nem is beszélve, ha valakinek (sport) baleset következtében kell megműteni az orrát. Akkor is hozzányúl a plasztikai sebész, és akkor sem lesz olyan mint eredetileg volt. Akkor ezért ítéljük el?

2022. febr. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

"ugyanúgy vissza fog később köszönni (romló fogak, narancsbőr, hüvelygomba"


Neked csak az a szerencséd, hogy a defektes agy nem olyan látványos.

2022. febr. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem.
2022. febr. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
43%

"Elavult cikk, 2018-as adatokkal. A 2021-es naprakészebb lenne."


Persze, mert 3 év alatt bármit is változott a kövérek aránya :D

2022. febr. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!