Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mesteri diplomás lányok,összej...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mesteri diplomás lányok,összejönnétek egy olyan sráccal, akinek nincs egyeteme?

Figyelt kérdés
2021. dec. 25. 10:03
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
22 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
45%
Ha normális, és van kozos temánk, tud kommunikalni, akkor attol függ, hogy keres e annyit, mint én.
2021. dec. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
96%

Mesteri diplomás, nincs egyeteme, basszus sírok 🤣

Igen, de aki ennyire nem tud fogalmazni, olyannal nem valószínű.

2021. dec. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

…”akinek nincs egyeteme.”

Emiatt már nagyon nem, mert fogalmazni sem tudsz… kellemetlen akkor is, ha te vagy a diplomás (akkor főleg) vagy a diploma nélküli srác akkor is…

2021. dec. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mivel nem egy alkalmazottat keresek magam mellé, egyetemi végzettséggel, 2 nyelvtudással meg 6 év releváns tapasztalattal.. hanem társat.. ahol nem a végzettség a legfontosabb dolog.
2021. dec. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Én csak olyannal jövök akinek van egyeteme.
2021. dec. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
🤣🤣🤣
2021. dec. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
már egy kis hancúrhoz is PhD és DSc fokozatt kell. hová fajult a világ.... :D
2021. dec. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

#5 😀😀 Erről egy vicc jutott eszembe.


Arab diák levele apjának Németországból:


Szia Apa!

Nagyon jól érzem itt magam, szép a város, kedvesek az emberek, jó az iskola is. De elég kínosan érzem magam, amiért ezzel a drága Ferrarival járok be, mert a tanárok és az osztálytársaim busszal járnak.

Üdvözlettel,

Ahmed


Az apa válasza:


Kedves fiam, Ahmed!

Sajnálattal hallom, hogy szégyenkezned kell az autó miatt. Átutaltam egy jókora összeget a számládra, légyszíves mihamarabb vegyél magadnak te is egy buszt!

Szerető Apád.

2021. dec. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nehéz erre válaszolni, mert ha megismernék valakit, aki értelmes, kulturált, tájékozott, ráadásul úgy látszik, lelkileg is kiegyensúlyozott és tényleg támogatja, becsüli azt, amilyen vagyok, nem pedig próbál sunyiban megalázni a saját frusztrációja miatt, akkor naná, nyitott lennék rá, nem számítana a papír.


De a többség nem ilyen. A többség nem bírja ki, hogy ne tartson előadást arról, hogy mennyivel keres jobban nálad egy kamionsofőr vagy hogy nem igaz, hogy mesterdiplomás létedre nem értesz minden máshoz is, például nem tudsz rendesen felásni egy kertet (ez családon belül megtörtént). Sok esetben nagyon fals kép van azokról, akik ebben a közegben mozognak, azoknak a szemében, akik sosem tették be a lábuk az egyetemre. Sokszor még a tudományról és a hiteles forrásokról is, ami alapjaiban határozza meg a beszélgetéseink színvonalát, már amennyiben szeretnénk egymásnak érvelni eltérő álláspontokról. Elég aktuális példa az oltás... Én megértem mindkét oldalt, ha megfelelően érvel, van is barátom, aki másképp gondolkodik erről a témáról és tényleg, látok abban igazságot, amiért ő nem oltat. Aztán van pár kulturálatlan rokonom, aki olyan dolgokat tud linkelni, hogy falnak megyek és nem érti, hogy az miért állna kevésbé stabil lábakon, mint azok a publikációk, amikkel arra válaszolok. És tényleg komolyan gondolja, ahogy komolyan gondolja azt is, hogy a horoszkópot egy lapon kezeli a pszichológiával. Én ezzel a réteggel nem tudok már mit kezdeni és nem is szeretnék. És sajnos eddig még nem ismertem olyan embert, aki ne szenvedett volna valami "alulképzett-betegségben", annak ellenére, hogy esetleg emberileg nem volt vele kivetnivalóm. De nekem az ilyen emberek stresszforrás és arra nincs szükségem.

2021. dec. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell hozzá "mesteri diploma" hogy valaki helyesen tudjon írni..

Egy egyetem tulajdonos mondjuk jól hangzik🤔

2021. dec. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!