Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jó ötletnek tűnik Valentin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötletnek tűnik Valentin napon meghívni egy kávéra a kolleginát?

Figyelt kérdés

(Azt a témát mellőzzük hogy kollégával nem szabad.)


Az egyik lánnyal mindig nézzük egymást, letagadhatatlan a vonzalom, már a kollégák is tudják, ők mondták hogy tényleg tetszem neki. Eddig csak köszönőviszonyban voltunk.

Mivel alig találkozunk, és akkor sem ideális körülmények között, már régóta így megy ez, nincs alkalom lépni felé. (de legalább éppen ezért nem annyira számít házinyúlnak, amire nem lövünk)


Ehét többi részében Home Office-ban leszek, de jövő hétfőn bemehetek a munkahelyre, és éppen aznap lesz Valentin nap. Nem akarom, hogy az a nap is úgy teljen el, hogy csak várakozunk egymásra, hátha egyszer összefutunk. Arra gondoltam, hogy csütörtök környékén írnék a lánynak a munkahelyi belsős üzenetküldőn, hogy jövő hétfőn bent leszek, ő bent lesz-e, lenne-e kedve kávézni egyet.


Szerintetek ez így jó megoldás?


Arra is gondoltam, hogy nem a munkahelyen belül, hanem kívüli randira kéne elhívni, de már tettem ilyet korábban és azzal csak elijesztettem a hölgyet, derült égből villámcsapásként.


A másik dolog, hogy én nem kávézom, rosszul lettem tőle amikor próbáltam. Így inkább nem kávézni, hanem beszélgetni kéne hívni, de az nem hangzik annyira diszkrétnek.


Hogyan hat ez, hogy éppen Valentin napra tenném? Romantikusabbnak tűnik, vagy kínos hogy eddig miért nem tettem és éppen aznapra vártam, vagy nem számít milyen nap van, vagy aznapra nem egy egyszerű munkahelyi beszélgetést kéne hanem valami szép helyre elvinni? Ez utóbbi a jelen helyzetben talán túl rámenős lenne.



2022. febr. 8. 06:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%

Hogy lehetsz férfi letedre olyan nyámnyila és önbizalomgiányos hogy erről kiirsz ide egy kérdést?

Menj hívd el azt cső

Fogadjunk több nő összejönne ha kicsit ösztönösebb lennél

Ezt tette a feminizmus meg a kockulás a sok média, a herélt fiuk világát éljük😀

2022. febr. 8. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Mivel a legutóbbi esetem rosszul sült el, pedig ott is tetszettünk egymásnak, ezért kétszer meggondolom milyen módon lépek.
2022. febr. 8. 07:13
 3/12 anonim ***** válasza:
95%

2#

Fogsz is még csalódni. Én nőként is rengetegszer koppantam.

Veszteni valód nincs. Utána meg ha nem teszed, azért fogsz buslakodni, hogy lehet egy jó lehetőséget hagytál veszni.

2022. febr. 8. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem nem jó ötlet, egyből úgy tűnik gogy szerelmes vagy bele. Inkább chillesen, hétközben hívd el.
2022. febr. 8. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem kell feltétlen pont valentin napra időzíteni. Írj neki, hogy a héten valamelyik nap inna veled egy kávét/teát. Nem ciki ha nem kávézol, gondolom van vízforraló v valami, iszol egy teát. Aztán kész



Amiket előttem írnak az pedig igaz. Sok férfi ott rontja el, hogy ennyire nem mer lépni. Nő vagyok, én is koppantam sőt volt olyan ami évekre(!) tette tönkre az ismerkedést számomra. Ne hagyd.

2022. febr. 8. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Noren1989 ***** válasza:
62%
Szerintem meg jó ötlet -\_o.o_/-
2022. febr. 8. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
78%

Inkább külső helyszínre hivd el, és nem muszáj kávéra, üdítőre ,akármire

..azt azért csak iszol. Tégy úgy mintha nem tudnád, hogy éppen akkor van Valentin nap. Vannak nők akik gáznak tartják a Valentin napot, nem tudhatod ő milyen.

2022. febr. 8. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
88%
A belsős rendszeen meg ne irogass ilyen temaban. El tudja olvasni a vezetőség.(tapasztalat). Személyesen keresd fel és úgy hívd el.
2022. febr. 8. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is aranyos gesztus. Ha én lennék a kollégád, nekem tetszene.
2022. febr. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

#3: de van veszteni valóm. Nagyon tetszik. És ő is hasonlóan kitartóan vár rám, csak sosem találkozunk. Ritka az ilyen, hogy valakiben ennyire meglátom potenciálisan a... mindent.


#4: Hadd higgye. Nagyon sok jelet küldött már nekem, megérdemel némi viszonzást. A folyosón nem volt alkalmas odamenni, de vettem az adást.


#8: Egyrészt szinte már mindegy, mert mindenki tudja hogy tetszünk egymásnak, másrészt pedig más út nincs is igazán, mert nagyon ritkán futunk össze személyesen és akkor nem alkalmas. Írnom kell.

2022. febr. 8. 18:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!