Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Meddig normális, ha a lány a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig normális, ha a lány a randizgatásunk mellett Tinderezik?

Figyelt kérdés

2 hónapja ismerkedem egy lánnyal. Egész jól haladunk, együttalvás stb megvolt. De még hivatalosan nem mondtuk ki, hogy járunk.


Viszont észrevettem a mobilján, hogy xy-tól üzenete érkezett Tinderen.


Nem tudom, hogy szóvá tegyem-e, hisz simán visszatámadhat azzal, hogy nem vagyunk együtt.


Meddig etikus az ilyen viselkedés?



2022. febr. 10. 14:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Én nő vagyok, én ahogy megvolt az első csók, törlöm magam mindenhonnan, de ha az első randi jól sikerült, akkor se használom már ezeket, csak még le vannak töltve. A mostani barátommal volt az, hogy amikor csókolóztunk, aznap képeket mutattam a telefonomon neki, erre jött az egyik ilyen appról az értesítés, hogy újra kezdhetek húzogatni😂 Reméltem, hogy nem látta, vagy nem vette rossz néven. Amint hazaértem, töröltem magam.


Monogámnak kéne lennie a kapcsolatotoknak, akkor is, ha nem vagytok hivatalosan együtt, legalább is szerintem. Én a helyedben rákérdeznék, hogy hogy érzi, szüksége van-e még a Tinderre, mert te komolyan tervezel vele.

2022. febr. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Nézd, mindketten tudjuk h nálad jobbat keres, véletlenül se vedd komolyan, kezeld ugy h még ma elhagy, semmi közötök egymáshoz.
2022. febr. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi az első randi végén, mikor már tudtuk hogy kölcsönös a szimpátia, töröltük magunkat.
2022. febr. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Amint mindketten úgy gondoljátok komoly kapcsolatot akartok egymással.
2022. febr. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
60%
Szerintem ő nem akar semmi komolyat tőled. :/. 22L
2022. febr. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Megfordítom a kérdésed. Miért is nem mondtátok még ki, hogy együtt vagytok? Szerintem kétségek között van és azért Tinderezik tovább.

Másik lehetőség, hogy keresi az utódod és nem vesz komolyan. Beszéljetek erről és tisztázódik.

2022. febr. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Mondjatok ki h egyutt vagytok,
2022. febr. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

"Miért is nem mondtátok még ki, hogy együtt vagytok?"


Az ő részéről nehezen alakul ki...Nehezen vállal fel dolgokat. Én pedig nem akarok olyat, hogy rákérdezek, hogy akkor most mi járunk?


A Tindert közben kérésemre törölte, nem is használta, csak írkáltak neki folyamatosan.

2022. febr. 11. 07:50
 9/13 A kérdező kommentje:

Mondjatok ki h egyutt vagytok"


Hát én már kimondanám....

2022. febr. 11. 07:50
 10/13 anonim ***** válasza:

Akkor megvan a kérdésedre a válaszod, a lány még nem tudja, hogy akar veled komoly kapcsolatot és egyszerre több mindenkivel ismerkedik.


"nem is használta, csak írkáltak neki folyamatosan"

Óránként felugrott egy tinder üzenet a mobilján, de egyet se nézett meg, egyre se válaszolt? Számomra hihetetlen, de legyen igazad!


Neked kell tudnod mit keresel egy kapcsolatban, arra viszont figyelj, hogy légy határozott, amit szeretnél, érdemes megbeszélni, nehogy pár hónap múlva két szék közé ülj és csak te hidd azt, hogy ez komoly kapcsolat.

2022. febr. 11. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!