Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszem az orvosomnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem az orvosomnak?

Figyelt kérdés

Tudom nagyon morbid es abszurd.

De egyszeruen nem tudok mellette elmenni es nem eszrevenni.

A nogyogyaszom szerintem eroteljesen bokol nekem.

O egy nagyon jo hirnevu tapasztalt szuper doki. Nala is szultem.

Neki is van felesege, gyerekei.

Amikor surun jartam hozza illetve barmikor jarok nala, mondja milyen szep vagyok, egy igazi tunder vagyok stb.

Mondta mar azt is hogy milyen jo a ferjemnek hogy ilyen fiatal novel van egyutt. (Ferjem es koztem 16 ev van)

En ugy erzem kicsit zavarba is van, nevetgel mosolyog nagyon.

Szerintetek flortol velem vagy mi a celja?

Neki maganrendelesen nincs asszisztense. Igy barmit megtehet, ugy ertem nincs ki elott visszafognia magat a bokokat illetoen.

De tenyleg folyamatosan udvarolgatott nekem ha fogalmazhatok igy.

Masokkal egyebkent inkabb lekezelo stilusu vagy olyan atlagos hatarozott, kimert. Inkabb tartanak tole.

Ha megyek ujra, es igy probalkozik mondani valamit, mit mondjak neki? Vagy hogy kerdezzek vissza? Hogy ne egessem le magam de megis kideruljon mit akar! Kerdezzem meg nyiltan hogy massal is igy flortol? Vagy ez nala alap orvos paciens viszony? 😅



2022. febr. 10. 17:05
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
45%

Igy barmit megtehet, ugy ertem nincs ki elott visszafognia magat


pont ezért veszélyes, sosem, járnék ilyenhez, csak ha férjem is jön velem.

2022. febr. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Nincs itt semmi probléma, mert úgy tűnik vevő vagy rá. Ha nem így lenne rég váltottál volna.
2022. febr. 12. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

1. Lehet, hogy ő ezt csak a feszültségoldás miatt csinálja. Ezt érted te félre. Engem is dicsért már meg kezelőorvos . Orvostanhallgatóként én is szoktam dicsérni a beteget( ruháját, haját, műkörmét,stb.) és beszélgetni is szoktam egy picit velük , ha van rá idő . Így nyíltabbak lesznek a betegek és jobban fognak bízni is .

2. Téged ez miért érdekel ? Házas vagy, családod van. Én inkább azt furcsállom, hogy te miért látsz bele többet .

2022. febr. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!