Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan jelezhetném az orvosomn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan jelezhetném az orvosomnak hogy tetszik, anélkül, hogy az etikátlan lenne?

Figyelt kérdés
Ami nem túl nyomulós, de egyértelművé tenné, hogy nyitott vagyok az ismerkedésre, amennyiben ő is úgy dönt?
2021. dec. 4. 17:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
9%
Nőgyógyászod vagy fogorvosod netán?
2021. dec. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
sebész, nem állandó orvosom
2021. dec. 4. 17:38
 3/14 anonim ***** válasza:
23%

nem hiszem hogy etikátlan


mondjuk tanár-diák viszony az, de ebben semmi etikátlan nincs

2021. dec. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
61%
Jóképű sebész, lehet sorbaállás nála...
2021. dec. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Fognak vajon jönni érdemleges, kérdéshez kapcsolódó válaszok is? :D
2021. dec. 4. 17:56
 6/14 anonim ***** válasza:
84%
Ha rendelésen kívül teszed, szerintem nem etikátlan. Akkor pedig pont úgy, ahogyan egy mérnöknek, sofőrnek vagy tanárnak.
2021. dec. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudjuk a részleteket, de mondjuk legközelebbi találkozókor mondd neki egy széles mosollyal, hogy szomorú lennél, ha utoljára látnád.

Vagy azt, hogy ilyen dokival élvezet volt a vakbélműtét.😅

2021. dec. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm, ez az utolsó kettő válasz már kapcsolódó, hasznos volt.


A baj az, hogy rendelésen kívül nem találkozom vele.


Szerencsére egyébként nem vakbélműtétem volt. :DD De ezzel talán megpróbálkozom, habár a széles mosolyt a maszk takarni fogja :D

2021. dec. 4. 18:06
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

A szitu speciális jellegéből adódóan neked kell kezdeményezni, mert ő biztosan nem fog.

Ez lehet szóban, ahogy a #7 írta, de itt az bökkenő lehet, ha más is bent van (pl. asszisztens).

De játszhat még egy kis ajándék benne egy levélkével, amiben udvariasan közlöd, hogy szívesen találkoznál vele rendelési időn kívül is, ha neki is aktuális és hagysz benne elérhetőséget is.

2021. dec. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem sehogy nem kéne.99% az esély, hogy pofira esel.
2021. dec. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!