Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A nők és a társadalom által...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők és a társadalom által ignorált férfiként igazából tök élvezetes élni, más hasonló pasinak is feltűnt ez?

Figyelt kérdés

Semmiféle elvárás nincs feléd, nem kell szarakodni barátnővel, családdal, gyerekkel. Barátokkal se mert minden ember kerül. Haverok se nagyon vannak.


Igazából nyugodt szívvel lehetsz egy ordenáré nagy internetes troll is és az lehet a legfőbb szórakozásod hogy kellemetlenkedsz a normális emberekkel :D:D


Mivel tudod jól hogy úgyse lesz normális életed, felesleges karriert hajtani, vagyont építeni, lehetsz tróger munkás is örökre, kit izgat?


Nyugodt szívvel lehetsz alkoholista is. Senki nem szól bele.

Igazából egy ilyen alja kis görény senkiházinak nem is rossz lenni.


Ha belegondolok hogy mennyi minden szarságból kimaradok, igazából nem is olyan rossz az életem.


S mivel céljaim sincsenek, az se érdekel ha holnap meghalok. Semminek nincs tétje.


Úgy érzem magam mintha egy videójátékban lennénk és nem is lenne valós semmi.


F/31


2022. febr. 10. 23:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Balázs: ha tipizálni akarunk, akkor te vagy a racionális-nihilista negatív troll verzió.


Én is nihilista, anti-karrierista vagyok, de sokkal inkább vallom magamat spirituális útkeresőnek. :) Ja meg inkább pozitív-troll 😂


3: Utazást, nyaralást le lehet tudni extra minimális költségekkel is. :) Nekem nagy álmom lenne majd egyszer az, hogy megpróbálom a meddig jutok el ingyen csellendzset. Van is talán ilyen kezdeményezés a neten is. :) (az igazi hardcore verzió az, amikor tényleg nulla pénzzel csinálod a kihívást és a kaját/szállást lemelózod moncca)


Meta: Hogy fordítod meg? Öreg pasi leszel aki anti-karrierista és sz4r állása van, meg a nők kerülik? 😅

2022. febr. 11. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
55%
Hát persze,meg lehet próbálni teóriákat gyártani mindenre.
2022. febr. 11. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
7# Az a durva, hogy józanul (értsd, nem hajnalni 4-kor csipásan) újraolvasva Balázs kérdését tulajdonképpen én is írhattam volna - ezzel most csak magamat szoptam fel "dícsérd meg magad, ha más nem dícsér" ahogy az orosz mondás tartja. Csak hogy értsd, imádok kitalált helyzetekbe képzelve magam kimaxolni a potmétert és kellő iróniával körüljárni egy-egy témát. (Amit aztán sokan félreértenek, annyira hitelesre sikerül) Természetesen csak hogy magamat szórakoztassam, eszem ágában sincs ezzel kétes hírnevet szerezni :)
2022. febr. 11. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ez csak önámítás, mert ha valóban így éreznél nem tennél fel olyan kérdéseket, hogy miért nem utal ki a kormány nőket🤷🏻‍♀️
2022. febr. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!