Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A nők és a társadalom által...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők és a társadalom által ignorált férfiként igazából tök élvezetes élni, más hasonló pasinak is feltűnt ez?

Figyelt kérdés

Semmiféle elvárás nincs feléd, nem kell szarakodni barátnővel, családdal, gyerekkel. Barátokkal se mert minden ember kerül. Haverok se nagyon vannak.


Igazából nyugodt szívvel lehetsz egy ordenáré nagy internetes troll is és az lehet a legfőbb szórakozásod hogy kellemetlenkedsz a normális emberekkel :D:D


Mivel tudod jól hogy úgyse lesz normális életed, felesleges karriert hajtani, vagyont építeni, lehetsz tróger munkás is örökre, kit izgat?


Nyugodt szívvel lehetsz alkoholista is. Senki nem szól bele.

Igazából egy ilyen alja kis görény senkiházinak nem is rossz lenni.


Ha belegondolok hogy mennyi minden szarságból kimaradok, igazából nem is olyan rossz az életem.


S mivel céljaim sincsenek, az se érdekel ha holnap meghalok. Semminek nincs tétje.


Úgy érzem magam mintha egy videójátékban lennénk és nem is lenne valós semmi.


F/31


2022. febr. 10. 23:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
77%
ja, nem olyan vészes, mint itt páran az oldalon beállítják, bár nekem vannak emellett céljaim, meg nem vagyok alkoholista XD
2022. febr. 10. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%

De ezeket nem nő miatt kell "hajtani".

Pénzre szükseg van, egzisztencia kell, józanság kell, ahogy célok is. Ezeket nem a nők miatt kell megtenni, hanem magad miatt

2022. febr. 11. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
2: nekem nincs szükségem anyagi javakra, a biológiai létfenntartásom legyen meg, de ennyi.
2022. febr. 11. 00:00
 4/14 anonim ***** válasza:
88%

3

Hát akkor jó! Kicsit talán irigyellek is! Én szeretek szép házban élni, nyaralni, utazgatni, stb. Nekem a bio-fiziologias szüksegletek kielegitse sajnos kevése lenne.

2022. febr. 11. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
28%

Ez a doomer/nihilista élet, ami tényleg jó. Az indoktrinált tömegek nem tudják elfogadni, csak őrjöngeni tudnak, és belefulladnak a fogyasztásba, sosem elég, miközben nem boldogok. A minimalizmus felszabadít, és lehet röhögni mindenki máson tét nélkül.


22/F

2022. febr. 11. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Balázs, ennél jobban nem is tudtad volna megfogalmazni a gyakori kérdések szellemét! A lényeg velejét ragadtad torkon, hogy ezzel a képzavarral éljek.



Amúgy az utolsó pont egy egész nemzedék élménye


$$

2022. febr. 11. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
52%

Én ugyanígy trollkodom, csak jól nézek ki, lány vagyok, van/lesz karrierem és 21 éves vagyok. Ja és nem kerülnek a férfiak sem.


Az a legjobb ebben, hogy megfordíthatom, ha szeretném. :)

2022. febr. 11. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

7


Ha jobban akarod csinálni, tüntesd el a felhasználó neved...ezen az oldalon már sok életkort és élethelyzetet behazudtam magammal kapcsolatban.

2022. febr. 11. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Az te vagy. Én nem szoktam hazudni, maximum ironizálni.
2022. febr. 11. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Igen, ez így van. Én is rájöttem már, hogy az ocsmány külsőm inkább áldás, mint átok. Nem kell egy nő hisztijét hallgatnom egész nap, nem kell a teljes fizetésemet ráköltenem, csak magam után kell házimunkát végeznem, nem kell azon aggódnom, hogy mikor ver át, stb. Ha szex kell, elmegyek egy prostihoz, olcsóbban megúszom, és nem fáj a feje.
2022. febr. 11. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!