Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szép fiatal lányok! Mennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szép fiatal lányok! Mennyi aktív udvarlótok van? Gyakorlatilag a ti életetek a nemi érés óta arról szól hogy a férfiak ostromolnak titeket?

Figyelt kérdés
2022. febr. 14. 11:46
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

az a bajod, hogy nincs állad, és alkoholista vagy


jóllakott napközis fejed van, le kéne fogynod, hátha segítene

2022. febr. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
1: Ez remek, de ez hogy jön a kérdéshez?
2022. febr. 14. 11:52
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha szembejönne veled a női tükörképed, összejönnél vele?
2022. febr. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
80%

Egy, a párom.


A többieket kedvesen, de határozottan lekapcsolom. Engem zavar, meg az ő idejük se megy el feleslegesen.

2022. febr. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Sok.


Az én életem tini korom óta a sportról és a tanulásról szól főleg és arról, hogy normális, összeszedett felnőtt életet alakítsak ki.


Az, hogy minden idióta a magamfajtákra nyáladzik elsősorban azok miatt a dolgok miatt, amik nem tőlem függnk és nem az én érdemem, nem az én bajom. Remélem, hamarosan kinövök abból a korból, mikor a vén kéjencek múzsája vagyok, mert már nagyon fárasztó.

2022. febr. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
# 3 én megdugnám a kis ribit
2022. febr. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos van benne igazság. Amint elkezdtem nőiesedni jöttek is az attrocitások. Nemcsak az iskolában, családon belül is. Szóban is és tettekben is erről szólt 16 éves koromig az életem. Most is van ilyen, de már tudom kezelni.
2022. febr. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
3: mi az hogy a női tükörképem? Egy enyhén túlsúlyos csúnyácska 30 körüli nő? Igen, összejönnék vele.
2022. febr. 14. 12:07
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
#8 de alkesz is illetve mentalitása is olyan mint a tied
2022. febr. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Én gyógyuló alkoholista vagyok. Mentalitás..miért, szerinted akit 10 éve aláz gúnyol visszautasít az ellenkező nem az milyen legyen?


Rózsaszínben lássa a világot és mosolyogjon hogy minden szuper?

2022. febr. 14. 12:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!