Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 24/F hol ismerkedjen ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

24/F hol ismerkedjen ha gyakorlatilag már minden fronton elbukott?

Figyelt kérdés

Kezdeném akkor a kis történetemet, előbb a tapasztalataimmal.


Netes társkereső oldalak: Szinte az összes magyar nem kufircolós társkeresőn jelen vagyok több mint 5 éve, több száz nem sablon szöveggel nyitottam lányok felé (igen, lehet neked is írtam anno), 1 ismerkedés kivételével mind hiába (ismertség se alakult ki). Ennél az egynél volt egy eltitkolt gyerek, szóóóval igen...


Neten de nem társkeresőkön(social media, stb): Itt már sikeresebbek voltak a dolgok, ismertségek kialakultak, találkozások is történtek.


Ismerkedés a való életben: Utóbbihoz hasonlóan itt is jobbak voltak a tapasztalataim. Így és a nem társkeresős netes ismerkedéssel kb. egy tucat lánnyal kezdeményeztem az évek alatt és csak 3-4 esetben volt az, hogy teljesen esélytelen volt a dolog és csak én képzeltem bele valamit. A lényegesebbeket hamarosan részletezem.


Nos a parti lánytól egészen az antiszoc emosig mindegyikükkel elvoltam, mindegyikükhöz tudtam viszonyulni , a gyerek szerelmeket most nem részletezem (abból is volt egy pár).


Valakivel osztálytársak voltunk és hónapokon át ökörködtünk a buszmegállóban aztán összejött a legjobb haverommal.


Valakivel órákon át el tudtam kockulni játékkal és mellette ment a FB nyálas beszélgetés nap mint nap meg a randi, itt elmondása szerint nem volt meg a szikra.


Valakivel (újabb osztálytárs) ment ez az óvodás szekálás részéről, részben zavart de azért jól esett, a Népligetben padon ülve az egymásra borulás, később a részegen biztosabb helyre cipelés. Aztán összejött egy sráccal egy újabb piálás után.


Valakivel (ugyan ebben a suliban csak egy évvel alattam), emos lány akinek elég sok problémája volt osztálytársaival és úgy az emberiség java részével, de velem el tudott lenni, folyamatosan küldözgette a hülyeségeit, vicceit, érzelmi bajait FB-n, sokat dumáltunk meg amiben tudtam segítettem neki, párszor elmentünk vásárolni, egyszer elhívtam moziba randi címszó alatt, ez nem tetszett neki és össze vesztünk, nem sokkal később összejött valakivel aki elvitte moziba.


Valakivel Anime-s téma kapcsán ismerkedtem meg, FB-n keresztül megmentettem a matek bukástól, később elmentünk TavasziCon-ra, de a képek és a látottak alapján nem stimmelt a test csak a fej. Ezt én offoltam.


Valakivel újra ment az órákon át tartó ökörködés neten, eleinte nem is érdekelt mert kevert egy nála 3 évvel fiatalabb valakivel (lánnyal, de nem tartja magát leszbikusnak), aki már többször OFF-olta őt, de biztosított róla, hogy még egy utolsó esélyt ad neki (amit 2 hét mulva el is játszott). Ezután lett megbeszélve egy újabb találkozó, de aztán valami változás történt, mivel megint hanyagolni kezdett, rákérdeztem mi van a másikkal és kiderült, hogy újra megpróbálják (ki gondolta volna) és azóta együtt is vannak asex kapcsolatban. Nekem erre a reakcióm az volt, hogy majd beszélünk ha lerendezték ezt.



Jelenleg ott tartok, hogy már nem tudom milyen irányba induljak el.


Rólam egy kevés dolog (mégis legyen valami elképzelésetek):

190 cm, 75 kg, barna rövid haj, zöld szem,, borostás, bal kezes, napközben laza/ esténként elegánsabb megjelenés, mindenhez alkalmazkodok, kicsit kocka és net függő. Tisztában vagyok az adottságaimmal, az imént említett hölgyeket magammal egy szinten tartom számon (Nem vagyok egy Brad Pitt, ők sem voltak egy Angelina Jolie-k).

Fejemet képzeld el egy krumpliként 2 szemmel, 2 füllel, 1 szájjal és 1 orral.

Az ideálom a korombéli (+/- pár év), nem kövér, akár fiúsabb alkatú lányok. Testiség abszolút nem izgat, lehet asex vagyok (mell, fenék sose tudott különösebben érdekelni).

Bármilyen lánnyal elbeszélgetek ha megvan a közös nyelvezet és csak akkor kezdeményezek (2-3 éve) ha tényleg látom a másikon hogy nem felejtős részéről az ügy, amúgy marad a haveri alap.



2015. aug. 29. 23:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%

az az érzésem, inkább lelkizel a nőkkel. barát próbálsz lenni. ez nekem sem vált be.

én mindig kipuhatolom, mit akarnak, és előbb sugallom, h én mit akarok, aztán mondom.

legjobb a személyes ismerkedés.

normálisnak tünsz, nem hiszem, h olyan nehéz lenne.

2015. aug. 30. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

barátzóna 4ever

legyél kicsit nyomulósabb, próbáltad megcsókolni valamelyiket is?

nekem ez volt a gond, úgy ahogy már fél lábbal voltam a barátzónában, ha megcsókolom akkor nyert ügyem lett volna... volna.. :D

2015. aug. 30. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Óó, a magasvékony qurwaéletbe, hogy ennek a gyereknek se jött be az élet...
2015. aug. 30. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nézz ki jobban!
2015. aug. 30. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Bókolgatni szoktam rendszeresen, reakciókat lemérve szoktam elkezdeni jobban nyomulni.

Igen, próbáltam lecsókolni 2-t is. Egyiket 2-szer is, egyszer a zebrán alakult ki olyan helyzet egyszer meg villamos elé estünk majdnem emiatt.

Csecserészés is volt (egyszerre 2 lányt), de ők az esélytelen kategóriába tartoztam és csak az egyiküknél kezdeményeztem később.


Annyira már nem ráz meg a dolog, 1-2 hónap letargia és túl vagyok rajta, a legutolsó 2 hónapja történt, szóval most nagyjából jól vagyok x'D.

2015. aug. 30. 10:55
 6/15 anonim ***** válasza:
Nem beszélgetni kell velük baromságokról, hanem kurelni őket. Kívánják a brét, csak nem mondják. Nekem 26 évesen kb.: 15-20 szexuális kapcsolatom volt.. Dugtam 46 évest, és 16 évest is.. Pedig nem vagyok egy adonisz..
2015. aug. 31. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Az nájsz, grat :'D
2015. aug. 31. 20:54
 8/15 anonim ***** válasza:
Ja és 190 centi vagyok én is.
2015. aug. 31. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
És ezek discos esetek? Mert nekem maga a hely totál idegen, voltam már párszor de nem az én világom :'D
2015. szept. 1. 01:00
 10/15 anonim ***** válasza:
Valamiért a nők csak egy jó fej pasit látnak benned és nem a potenciális hímet, akivel járni, szexelni, családot vállalni lehet. Változtass viselkedéseden, vagy marad a majomcsapda. ;)
2015. szept. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!