Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 1, Honnan veszem észre hogyha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1, Honnan veszem észre hogyha tetszek egy fiúnak? 2, Ha tetszik nekem egy fiú akivel még soha nem beszélgettem, hogyan szólítsam meg? Hogy tudassam vele, hogy nekem tetszik?

Figyelt kérdés
L/16
2010. szept. 11. 13:30
 1/7 anonim ***** válasza:
38%

1. A melleidet nézi.

2. Villants cicit.

2010. szept. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%

Testbeszéd kumunikáció. Az 1. hozzászólás hülyeség.


pl.: Ha 1-ik lábán támaszkodik, a másik lába a térde be van hajlítva, és a fele mutat a lábfeje aki tetszik.


Add 2: Teljes felső teste feléd néz.


Add 3: 2-3x többször találkozott a tekintet.

2010. szept. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
63%

2. mivan ha én csak állok és 1 öreg mami fele mutat a lábam? csak ugy... mert nemtudom hogy ez jelzés!? az igaz hogy ha egymásra néztek töbször..........

irj neki e-milt aztán felvesz msn re és akkor tudni fogja hogy bejön neked. v kérdezd meg töle hogy mennyi az idö X)

2010. szept. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%

De a második is legalább annyira hülyeség.

...és a nagylábujján a gomba afelé kacsintgat, aki a gazdának tetszik, mi? :D


Nem gondolom, hogy az átlagember ismeri a testbeszéd kommunikáció elemeit és tudatosan ezt követi el, csak hogy tudassa a célszeméllyel, hogy mit akar.


Egyszerű a képlet, néz. Ha bátrabb, akkor állja a tekinteted, mosolyog, ha félénkebb, akkor elrántja a fejét, de az egész jelenség többször ismétlődik.


Ha neked tetszik, elkövetheted a felső módszert, de bevetheted a női praktikákat is, esetleg fellelsz egy közös ismerőst, kiprovokálsz egy hármas "talit", vagy csak odamész és kérsz tőle egy kis segítséget (párszor). Szerintem a közös ismerős módszer a legjobb amúgy, ha van ilyen.

2010. szept. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 kkzz ***** válasza:
94%

Ekkora baromságokat, jézusom.


Ha tetszel egy fiúnak, akkor gyakran néz, keresi a tekinteted, próbál a közeledben lenni, beszélgetni veled, kedves hozzád. Ilyesmi.


Ha egy olyan fiú tetszik neked, akit nem ismersz, vagyis nem beszéltél még vele, csak köszönj neki és mondd, hogy már többször láttad a buszon, melyik suliba jár? Ez nyilván akkor jó, ha buszon vagytok, de ilyen kis egyszerű dolgokat tudok elképzelni. Nekem bejönne.


16F

2010. szept. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
14:34 egyetértek:P am sztem egy idő után rá fogsz majd jönni, hogy hogyan szólítsd le azt, aki tetszik...;) És úgy tudasd vele, hogy ha látod azt, hogy érdeklődik, keresd a társaságát! De ne nyomulósan...;):)
2010. szept. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ja és mondom: ha szerény, próbálj te közeledni:)

15/L

2010. szept. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!