Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Akik gazdag pasit fogtak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik gazdag pasit fogtak maguknak! Irigykednek rátok a barátnőitek emiatt?

Figyelt kérdés
2022. febr. 19. 13:01
 1/9 anonim ***** válasza:
39%
Igen, nem mondják, de érezni.
2022. febr. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ismertem ilyet, a pasi egy fillért nem szánt rá aztán ezen ment a hiszti XD
2022. febr. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt sem tudjuk, ki mennyit keres, nemhogy a faszik pénzét. Ezt írd ki valami szoli fórumban.
2022. febr. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
13%

Nem tudom! De nem is érdekel, és nem a pénzéért szerettem belé!

Eleve nem kérkedek azzal, hogy pl. a Maldiv szigeteken nyaraltam....vagy hogy az eljegyzesi gyürűm 500 ezer ft körül van. Nyilván tudják, látják, de ha irigyek is, nem mondják! Amugy meg, gyakoris mércével az összes barátnőmnek gazdag pasija van! Definiáld a gazdagat! Mert szerintem az, hogy valaki keres 6-800 HUF.ot/hó, meg van lakása, autoja, az egy atlag! A gazdag onnan indul, h havi 2-3M...

2022. febr. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Arra irigyebbek, hogy én is mocsokjól keresek.
2022. febr. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
59%

Kérdezd meg Matolcsy szeretőjét khm 2 gyereke anyját aki 40 millás bulvgari karkotot, 3 millás gyűrűt, 35 millás Cartier órát kapott meg egy rahedli ruhát sok milliós értékben a Chaneltől, Diortól, Bottega Venettától.

Egyébb részletekért kapott Hadházy Facebook oldalára vagy a 24.hu/telex-re.

Ja igen, a csaj insta oldalán 60 ezren csorgatják ezekre a nyálukat,

2022. febr. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

2. gyereke anyját

Mert a csajnak 30. korára már 3 van 3 férfitől

2022. febr. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

Sajnos egyet biztosan tudok.A nők 95% a aranyásó a szó szoros értelmében.

Ha tetszik nekik ha nem.Én nagyon kevés nőt ismertem életemben akik maguktól jutottak oda ahol voltak.

Pontosan 2 ilyen nőt ismertem.57 év alatt.

2022. márc. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

8

Ha attol aranyásó vagyok, hogy elvarom egy férfitől, hogy jól keressen, akkor vállalom!!!!

Én egy átlag 450et keresek, de ha komolyra fordul a kapcaolat, es KÖZÖS gyerek születik, neki kell pótolnia a kieső keresetet...

2022. márc. 3. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!