Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit szólnátok ahhoz, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok ahhoz, ha a randipartneretek azt mondaná, hogy ne beszélj érzelmekről gazdag és ne beszélj pénzről szegény férfiakkal?

Figyelt kérdés
Teljesen ledöbbentem. Mint kiderült, ez egy tehetősebb pasi, amit eddig nem tudtam. Netes randi. De nekem ez a mondat, akkora csalódás. Olyan érzésem van, hogy ez mindent pénzzel akar megvenni és elintézni.

2021. okt. 10. 19:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%
Ez az ő szegénységi bizonyítványa. Ne beszélj vele érzelmekről, mert nem lesznek feléd érzelmei. Ő az aranyifjú, aki bárkit megkaphat, tehát mindenkit meg is fog (legalábbis akar) kapni.
2021. okt. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
76%
Ha eddig nem tudtad, hogy tehetősebb, akkor valószínűleg mégsem mindent a pénzével akar megszerezni!
2021. okt. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
85%
Azt mondanám, hogy rendben van, mert azt is mondják, hogy hülyékkel ne vitatkozz. Az is nagy igazság! Aztán otthagynám. Nincs nekem időm randira olyannal, akiről ennyire ordít, hogy idióta. Örülj, hogy gyorsan elszólta magát.
2021. okt. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
88%

Ez az éelt szomoru igazsága :(


Valoban ahol pénz van ott a pasik leginkabb csak p.ncit keresnek a nőkben es lefáradnak attol ha a nő neki állna erzelmileg nyomulni meg erőszakoskodni, a szegény pasik meg vagy lehúznak, vagy semmit nem tanulnál tőlük, vagy még ők akarnák neked megmagyarázni, hogy rosszul bánsz a pénzzel.

2021. okt. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
75%
En amugy nem ijednék meg ettol. Megmutatnám neki hogy a veszelyes az nem ő hogy en sirok majd, hanem a veszelyes az en vagyok hogy szerelmes lesz. Na kopp :D
2021. okt. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
93%

5-ös!


Mit szerettél volna mondani?

2021. okt. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
6, Azt akarta mondani, hogy inkább féljen attól a pasi hogy ő lesz belé szerelmes és nem a lány fog utána futni.
2021. okt. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
94%

7-es!


Köszönöm szépen! Nem jöttem volna rá.

2021. okt. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Volt gazdag párom. Tényleg minden a pébz körül forgott. Nagyon kevés érzelem volt benne. Az elején elhúzta a mézes madzagot, aztán jött a valódi énje.

Mikor közeli családtagom halt meg, és összetörtem, akkor se foglalkozott velem. És mikor ezért én visszább vettem, még én voltam a hibás, hogy negváltoztam. 2 év alatt sok jót nem kaptam tőle.

2021. okt. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Nagyvaloszinu hogy az ilyenek pont azert gazdagok mert egocentrikusak es nem másért.


Csak tarsadalmi szinten nem értem miert kellenek a "klánba"

Mivel mouditják elorebb a tarsadalmat, mi hasznuk van akár erkolcsileg nézve az egocentrikusaknak?


Ezen már múltkor is kerdeztem pedig itt.

2021. okt. 10. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!