Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Titeket mennyire zavar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Titeket mennyire zavar annak a tudata/tapasztalata, hogy az illető lány smink nélkül sokkal kevésbé mutat jól, mint jól kifestve?

Figyelt kérdés
Vagy ha már összejöttetek és meglátjátok idővel, hogy smink nélkül a lány nem olyan szép. Vagy akkor már nem is érdekes?
2010. szept. 11. 19:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Ez ízlés kérdése, nekem a smink nélküli lányok jobban tetszenek.
2010. szept. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%

Smink nélkül szebb minden lány.

Kár hogy ezt egyik sem hiszi el.

2010. szept. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Mivel számomra az arc a legfontosabb, ezért én eleve nem is nagyon jönnék össze olyan lánnyal, akinek teljesen kivan mázolva a feje...
2010. szept. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
79%

Ha szeretsz valaki jobban tetszik smink nélkül...vagy nem, de akkor is nagyon tetszik és imádod.

Én ezért nemigazán sminkelem magam alapzó meg szemcerua de amikor a barátommal vagyok még az sem mert ugyis lepuszijja rólam :D és neki kifejezetten teccik hogy nem minden pillanatban a tükröt keresem hogy hogy nézhetek ki és hogy természetes vagyok. Ilyennek kéne lennie az összes pasinak

L/18

2010. szept. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 klon ***** válasza:
100%
Ha festékszórót használsz sokat számít!:)De komolyan: előbb utóbb smink nélkül is látni fog az illető.Én jobban díjazom a természetességet.
2010. szept. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

nem bánom

akkor legyen úgy


(azért nekem akkor sem tetszik egyetlen kifestett lány sem)

2010. szept. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én egy lányba szeretek bele, nem pedig a festékes vödörbe. Nekem nem kellene egy állandóan kipingált lány. Minden lány sokkal szebb smink nélkül, mint azzal.
2010. szept. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
70%
Zavar. Ha nem sminkeli magát, és vanna bőrhibái, az job, mintha sminkkel fedi le, mert attól csak mégtöbb lesz. Volt olyan csaj ismerősöm, akinek szép arca volt, és 2 év alatt teljesen tönkretette a bőrét a smink.
2010. szept. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Erre való a smink, nem?
2010. szept. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
tényleg nem a sminkbe szeretsz bele, és nem a hibáit látod az illetőbe ha szerelmes vagy, hanem Ő-t. Nehéz elmagyarázni.
2010. szept. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!