Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, titeket mennyire zavar,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, titeket mennyire zavar, ha a lány, akivel jártok, teljesen máshogy néz ki smink nélkül, mint kisminkelve?

Figyelt kérdés

Tegyük fel először alszotok együtt, és reggel meglátod, hogy teljesen más az arca. Teljesen más a haja... Nem tökéletes rajta szinte semmi. Mit szólnátok? Vagy ez nem olyan nagy baj? :/

18L

Köszi a válaszokat!


2011. jan. 9. 16:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretsz valakit, nem csak dugás előtt szereted, hanem utána is, én ezt tartom :D
2011. jan. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Csak a lányok tudnak magukról ilyen butaságot mondani, hogy smink nélkül "nem tökéletes rajta szinte semmi"...

Az én barátnőm szinte soha nem sminkeli magát, nekem mellesleg ez önmagában is egy rokonszenves vonás. Nagyon szépnek tartom smink nélkül is.

2011. jan. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én még sosem aludtam olyannal, akit nem láttam smink nélkül, így nem érhet meglepetés. Nem is értem a kérdést.
2011. jan. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
64%
Én eleve nem állok szóba agyonsminkelt lányokkal... így nincs meglepi reggel. :)
2011. jan. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
na ne butáskodj, ha igazán szeret akkor kócosan, gyűrötten, csinosan, smink nélkül, mosolyogva, sírva is szeret :) Az én barátom sokkal jobban szereti amikor mackóban vagyok vagy pizsibe és ki van engedve a hajam és tiszta kóc, mert szerinte az nagyon aranyos :) pedig szerintem dob a fejemen egy kis smink, meg a csinosabb cuccok :D
2011. jan. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

nekem ez egyfajta mánia. félre ne értsetek, nem vagyok ilyen rózsaszín cicalány... csak egyszerűen, megszokássá vált, hogy minden reggel 2-2és fél órát bíbelődök a sminkeléssel, a hajvasalással... :/ és egy fiú elött meg még jobban rápörgök erre, nehogy kicsit "kopottabban" lásson, meg ilyenek...

Köszi, a válaszokat!

2011. jan. 9. 16:58
 7/11 anonim ***** válasza:
19%
Mivan smink nélkül ronda vagy?:)Félsz mi hogy másnap elszalad az ember mi?:)
2011. jan. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
igen, ronda vagyok. zavar? én legalább megpróbálok javitani rajta. *-* -.-
2011. jan. 9. 18:58
 9/11 anonim ***** válasza:
19%

igen zavar:)

Inkább akkor huzzál zacskót a fejedre!:D

2011. jan. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
2011. jan. 10. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!