Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vajon fog még keresni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon fog még keresni?

Figyelt kérdés
Tudom senki sem ő, hogy megmondja, de kíváncsi vagyok a véleményekre. A héten volt az első randink, neten ismerkedtünk meg, ami szerintem elég jól sikerült, sokat beszélgettünk és nevettünk. A végén fizetett is mondván, hogy aranyos voltam nagyon, pedig felajánlottam, hogy felesben fizessünk. Utána elkísért a buszhoz és megvárta, hogy beálljon. Mondta hogy reméli benne lennék egy második találkozásban, amire mondtam, hogy persze. Írt is a randi után, amint hazaért, beszélgettünk bár nem sokat, most meg csak egy szívet nyomott az üzenetemre és ennyi. Nem tudom hogy fog-e még írni vagy sem, remélem igen. Ha jól láttam az este a barátaival volt, ha ez számít. Szerintetek érdeklem vagy ebben ennyi volt?

2022. febr. 25. 12:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Téged legalább nem ghostingoltak le. Mármint egyből. Hát a fene sem tudja. Én is valószínűleg azt gondolnám amit te. 2 dolgot tehetsz, amit igazából nem is neked kéne megtenni. Az egyik az, hogy rákérdezel, hogy akkor most mi van. A másik meg hagyod a fenébe. Lehet valaki tud ennél hasznosabbat is, azt én is szívesen olvasom. 😁
2022. febr. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mikor volt az első randi?
2022. febr. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hétfő és tegnap lett vége este a beszélgetésnek
2022. febr. 25. 13:17
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem várj. Ha szeretne látni, ma kéne este keressen egy esetleges hétvégi randival kapcsolatban.
2022. febr. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Várj türelmesen, ne akaszkodj rá, ez még nem a világ vége. Ha nem ír, hagyd, te írtál neki utoljára, most ő jön.
2022. febr. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is várj. Keressen ő. Addig is, tessék magaddal foglalkozni! :) Menj el a barátaiddal te is szórakozni, vásárolni, olvass könyvet, eddz, jógázz, főzz, bármi amit szeretsz és eltereli a gondolataid róla. Ha ő nem keres, hagyd, valószínű nem vesztesz vele semmit akkor.


Az is lehet hogy ez egy "taktika", ezzel akarja elérni hogy agyalni kezdj és jobban vágyódj utána, hogy nem ír egy ideig. Húzza az agyad, tesztel. De szerintem ne menj bele ilyen játékokba, ha valóban érdekled, ő fog keresni, pláne hogy te írtál utoljára.

Majd írd meg mi volt. :)

2022. febr. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!