Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek még keresni fog,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek még keresni fog, vagy felejtsem el?

Figyelt kérdés
Pár nappal ezelőtt randiztam egy sráccal. Nagyon jól mennt a randi, órákon át beszélgettünk,sétáltunk. Randi közepén megcsókolt. Aztán mikor sétálgattunk akkor megfogta a kezem és úgy menntünk. Mikor elköszönt tőlem adott egy csókot és azt mondta hogy jó lenne még talalálkozni. És mikor hazaértem akkor küldött egy üzenetet hogy beszéljünk meg még egy randit, és nagyon jól érezte magát. Erre azt válaszoltam hogy én is,és hogy benne vagyok. Azóta se kép se hang. Tegnap ráírtam hogy hogy tellt a napja, de nem válaszolt. Szerintetek elfelejtsem?

2021. szept. 9. 15:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
76%

Lehet, történt vele valami komolyabb dolog.

Pl beleesett egy kanálisba, és rájött, hogy ott jól érzi magát.

2021. szept. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt egy ilyen randim, aztán kb egy hét mulva irt, hogy újra összejött az exével.
2021. szept. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
84%
Igen, nekem is hasonló. Egész délutános randi, csók, nevetés, séta, kajálás, Dunapart... utána elutazott a szüleihez, állandó videochat, anyukámnak meséltem rólad stb... hazafelé beugrom a házatok elé csak egy puszira, hogy lássalak... azóta sem ért oda. Ex került ott is újra képbe.
2021. szept. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
5%
Ilyet énis csináltam, puszta kiváncsiság mennyire akar a nő. Ha ilyen semmilyen mint te, elengedem.
2021. szept. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Vannak, akik beveszik azt a dumát, hogy a pasinak el kell tűnni a jól sikerült randi után, játszmázásba kezdenek. Ami egy baromság...

Vannak, akik beijednek attól, ha valami jól alakul (kötődési zavar).

Vagy tényleg történt vele valami...

Szerintem fog majd jelentkezni idővel és akkor kiderül... Kérdés, hogy neked jó-e így...

2021. szept. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
80%

A tipik fellángolasok hamar hunynak is ki.

Megannyi ilyen van.

2021. szept. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
A tetteket nezd, sose a szavakat. Ha nem keres, akkor csak ment a vetites, hogy milyen jo volt, de kozben meg semmit nem mozditottal meg benne. En ezert nem is szoktam eroskodni a randi vegen, hogy mit gondolsz, mert jobb az, ha mindket fel alszik ra eggyet. Onnantol sokkal tobbet er egy igen folytassuk, mint valami kizsarolt en is jol ereztem magam.
2021. szept. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
A saját érdekedben lépj tovább, megbízhatatlan.
2021. szept. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is lépj tovább.
2021. szept. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

lépj tovább. sajnos manapság nem jelent semmit a csók és kézen fogva sétálás, mintha a pasik azt hinnék hogy ez csak egy objektív elvárás.


ha nagyon nem akarod elengedni akkor meg kérdezz rá te h mi a fene van és onnan tuni fogod hogyan tovább

2021. szept. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!