Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok mennyire taszít titeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mennyire taszít titeket ha?

Figyelt kérdés

egy fiúnak pattanásos az arca?

Vagy esetleg mennyire befolyásolja az esélyeit vagy a véleményeteket az adott személyről/esetleg első látásra/? Kort is írjatok ha lehet :)


köszönöm /18F/


2010. szept. 12. 16:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem zavar engem egyáltalán :D

Ha téged igen,akk vannak éppen ilyen dolgokra kifejlesztve kozmetikumok...

Nekem is van egy osztálytársam aki tök ragyás és mégis minden csaj utánna bolondul és ráadásul még fogszabályzós is.

2010. szept. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
51%

pár darab nem érdekel ,de ha teli az arca és látszik rajta hogy nem kezeli ápolja akkor elásta magát.

19/L

2010. szept. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
ha látszik hogy próbálkozik eltüntetni a pattanásokat ( megmossa az arcát,és ami érett kinyomja ilyenek) akkor nem zavar
2010. szept. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.

Én takarítom rendesen, mosom kenem cuccokal, tisztitom, viszont van 1-2 sebhely is meg hát ugye a pattanások nagyon elrontják az önbizalmam, eltudnám mulasztani de csak ilyen steroidos kúrával amit inkább kihagyok , remélem idővel elmúlik

2010. szept. 12. 17:04
 5/13 anonim ***** válasza:
Bőrgyógyászhoz nem jársz? Mert ott adnának gyógyszereket, amitől helyre jönne. Nekem használt. L
2010. szept. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Elmentem de amit irt az állitólag nagyon durva meg roncsolja a szervezetet is, de lehet hogy lassan rászánom magam arra is...
2010. szept. 12. 19:54
 7/13 anonim ***** válasza:

én régebben nagyon az voltam, már kevésbé, de még mindig van általában 1-1 nagyobb, több kisebb, meg piros foltok kinyomás miatt+sebhelyek.

De nagyon jó pasi vagyok, mert eleve más tekintetben jól nézek ki+ van önbizalmam.

2010. szept. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

20:00 jó neked.

nekem nagyon elveszi az önbizalmam a pattanások, azon kivűl velem is minden rendben de ez nagyon...

2010. szept. 12. 20:21
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha rendes a pasi és nem előttem nyomkodja ki a pattanásokat, engem nem zavar. Nekem sem olyan hű de szép a bőröm, meg egyébként is lehet kezelni.
2010. szept. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
nyugi mindenki önbizalmát rombolják a pattanások csak mi nők olyan sok mindent felkenünk magunkra hogy másnak nehogy feltűnjön.
2010. szept. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!