Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ciki második alkalommal ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki második alkalommal ha átjön és nekem ki kell mennem retyóba?

Figyelt kérdés
Nagy dologra persze. Ez gáz? Jön át és nem sikerült délelőtt kulázni, úgyhogy tuti kell majd az este folyamán. Én mindig stresszeltem hogy gáz elmenni kullantani ilyen szituációban mondjuk, és minél jobban stresszelek, annál jobban jön az inger is. Csajok ha a csávó akivel ismerkedtek elmenne fosni, nagyon gáz lenne? Remélem én reagálom ezt túl.
2022. márc. 4. 16:29
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
F23 vagyok
2022. márc. 4. 16:29
 2/14 anonim válasza:
63%
Ha nem ülsz órákat a wc-n, szerintem beleférhet, bár.. kicsit fura.
2022. márc. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
68%
Utána mindenképp zuhanyozz le :D
2022. márc. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
30%

Ha wc-re kell menned mond neki, hogy menjetek ki a lakás/ház elé pár percre levegőzni, mert szívesen szívnál egy kis friss levegőt.

Amikor kiértek fél perc után mond neki, hogy be kell menned valamiért de légyszi várjon meg kint. Gyanús lesz neki a dolog de mivel mégsem volt kimondva, hogy sz*rni mész ezért inkább ő sem fog belegondolni és így talán kevésbé gáz.

2022. márc. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Igen? Hát nem tudom azt gondolnám természetes ha az embernek kuláznia kell. Na most izgulhatok ezen, hogy kellemetlen. Nyilván 5 percnél tovább nem ülnék rajta.
2022. márc. 4. 16:34
 6/14 A kérdező kommentje:
Igazából első alkalommal gyomorrontásom volt és ki kellett mennem kétszer is, szerintem bőven hallani lehetett mindent, mert egy szobás albérlet. Teljesen jól kezelte nem szólt semmit, egyből ahogy kijöttem és asztalhoz leültem elkezdett témázni. Csak félek h már gáz lesz ha most is így jön ki. Világ életembe féltem ettől. Hogy kellemetlen időben jön rám.
2022. márc. 4. 16:40
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Basszus nemár, miért lenne kellemetlen? A csajod is szokott csak szólok 😁

43N

2022. márc. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha az első alkalommal már túl voltál ezen, akkor másodszorra sem lesz gond. Én örülök is, mikor a pasi megy el előbb wcre, mert így én is hamarabb el merek a későbbiekben.
2022. márc. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
67%
Menj el nyugodtan , nekem ettől "komolyabb" volt a párom a legelső randikon,oda pukizott mellém.. ha az nem volt gáz , nagy wc se.az...:)
2022. márc. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
30%

Teljesen gáz! Már az első alkalommal is pontosan tudta, hogy mit csinálsz, valószínűleg pont azért kezdett el élénken beszélgetni, hogy elterelje a figyelmet a kínos témáról. Másodszorra pont nem akarja még egyszer átélni!


Ha annyira ideges leszel tőle, hogy délelőtt ne megy, aztán amikor közeledik a randi, annál jobban kell, akkor azt javaslom, koncentrálj minél jobban a randi miatti stressze, hogy megjöjjön az inger. Persze ez csak átmeneti megoldás, max. a következő alkalomra.


De az tuti, hogy már egy fosás is ünneprontó, nem hogy a rendszeres...

2022. márc. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!