Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mennyire normális ez? Apósom...

Mennyire normális ez? Apósom 5 percnyire lakik tőlünk. Naponta többször is átjön, emelett napi többször is hívja telefonon a férjemet. Másoknál/ nálatok ez hogy van? Mennyit találkoztok/ beszéltek egyedül élő, egészséges szüleikkel?

Figyelt kérdés
2021. okt. 29. 15:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
60%
Ez semennyire nem normális. Egészséges felnőtt embereknél a maximum, ami elfogadható mindennapos szinten, az a napi pár perc beszélgetés vagy egy rövid találkozás.
2021. okt. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%

Én minden nap beszéltek az egyedülálló szüleimmel (váltak). Anyám jobban igényli, de tudom, hogy apám is örül neki, csak ő nem hánytorgatná fel, ha egy héten csak egyszer hívnám, akkor se. Anyámhoz közelebb lakom, hetente 3-4 átmegyünk egymáshoz. Apám messzebb lakik, de heti 1-2-szer oda is elugrom (ő már nehezebben mozog, ő nem jön, hacsak nem hozzuk, pl. ünnepekkor).

De a mi kötelékeink elég erősek, mindig is összetartóak voltunk. Nem mondom, hogy ez a "normális", de minden család más.

2021. okt. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
56%

A férjed. Eddig nem tűnt föl?

Annyira normális, mint amennyire ő hagyja, neki kellene szólni, hogy ez sok!

2021. okt. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
83%
Neked ez bármilyen szempontbol hátrányos, bánto?
2021. okt. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
83%

Zavar téged hogy többször átmegy?Férjedet is zavarja vagy mit mondd ő erről?

Bár gondolom dolgozik napközben és nem sokat tapasztal ebből.Mikor átmegy akkor mit mond,mit csinál a bácsi?Lehet magányos és nem szeret egyedül lenni.Hiányzik neki szerintem a társaság és ezért van ez vagy van felesége?

2021. okt. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
92%

Ja a kérdésre válaszolva párom szülei nagyon messze laknak de mikor napokig ott van akkor átmegy ő mindennap a szüleihez és beszélget velük stb.

Ők nem szoktak igazán mi hozzánk jönni mert már nem 20 évesek és sok lenne nekik az út.Vagy ha ott van párom ők nem mennek át hozzá a lakásba vagy nagyon ritkán mikor főzünk valami finomat és megvendégeljük őket.

2021. okt. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
85%
Ha nektek igy jo akkor normális.
2021. okt. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Nem, nem tűnt fel, mert az elmúlt 5 évben nem láttuk apósomat, pedig városon belül lakott. Most hogy kidobta a nője van ez pár hónapja.


A férjemet zavarja vagy se ez jó kérdés mert igen ő dolgozik. Én nem szeretem mert kétszínű az öreg. Érzelmileg is zsarolja a páromat mivel meghalt anyósom pár éve és ezt hangsúlyozza állandóan hogy foglalkozzon vele.....

2021. okt. 29. 17:49
 9/13 anonim ***** válasza:
36%
Ne legyél túl negatív. Én egy háztartásban élek apámmal meg a párjával, de így is jobbnak tarta a másik gyerekeit, mint a sajátjait. (így alakult, hogy ott élek, de dolgozom stb.)
2021. okt. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Magányos.

Ha NEM TUDOD, hogy a férjedet zavarja e, pl. a telefonjaival, akkor nem zavarja, mert akkor mondaná.

Tehát, csak téged zavar.

Erre viszont van nagyon jó módszer, megmondod neki amikor jön, hogy

"Holnap ne jöjjön Józsi bácsi, mert nem leszünk itthon!"

2021. nov. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!