Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ti szóbahoznátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti szóbahoznátok a randit?

Figyelt kérdés

Van egy 25 éves srác, 1x találkoztam eddig vele, a tali óta már sokszor beszéltünk msn-en, keressük egymás társaságát.

Viszont újabb tali nem kerül konkrétan szóba, csak célozgatások néha. De abszolút azt érzem a fiú részéről, hogy nem vagyok semleges neki, hiszen akkor szerintem nem is jelentkezne.

Szerintetek szóbahozhatom? Vagy hogy célozgassak finoman? Vagy azzal rámenősnek tűnnék?

21/L


2010. szept. 12. 18:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szia! Én várnék még. Utána ha mittudomén 1 -2 hétig semmi, akkor rákérdeznék, hogy hogyhogy nem akar velem találkozni, de ezt csak a te helyedben. Én magam nem foglalkoznék vele, ő nem hív randira, pedig szerintem akármennyire egyenlő a férfi és női nem, ez akkoris a férfiak dolga lenne.
2010. szept. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan kérdezd meg hogy lenne-e kedve teázni menni,mozizni....stb.
2010. szept. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
nyugodtan megkérdezheted:)
2010. szept. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, még jöhetnek.:))

Annak örülnék a legjobban, ha nem nekem kellene. xD

Esetleg célozgatni nem lehetne valahogy? xD

2010. szept. 12. 19:36
 5/12 anonim ***** válasza:
Ne célozgass. Az olyan undorító szval... nem úgy értem :D Mond ki kerek perec ez így tiszta sok sikert:)
2010. szept. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

A barátommal lassan fél éve vagyunk együtt.

Előtte sokszor találkozgattunk, persze mindig én voltam a rámenősebb, mert ő csak egy barátként kezelt.

Majd szülinapom ünneplésekor összejöttünk, azóta is boldogok vagyunk! :) Reméljük örökké.;)

15/L

2010. szept. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha ő magától ir rád msn-n az már jó jel..
2010. szept. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszi:))
2010. szept. 18. 15:57
 9/12 anonim ***** válasza:

Nálam már volt úgy hogy a csaj tette fel hogy talizhatnánk valahol, ebben nincs semmi gáz ha a csaj kezdeményez. Nyugodtan hozd fel neki te a témát....


20/F

2010. szept. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ha az első találkozót ő kezdeményezte, akkor szerintem nem éri halogatni azt, hogy most te kezdeményezz =) A fiúk is pont olyan félősek, mint sok lány, bizonyos helyzetekben.

Úgyhogy, sok sikert =)

2010. szept. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!