Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok segítennétek nekem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok segítennétek nekem? Pasis téma 17L

Figyelt kérdés
Járok egy fiúval aki cigány 17éves...tudom most mindenki ezért cikizni fog mert én magyar vagyok...de ez a fiú nem olyan mint a többi cigánygyerek,fehér a bőre,rendesen tisztán öltözködik,suliba jár,tanul,szüleiknek cégjeik vannak,és dolgozik mindenki a családból,és a fiún egyáltalán semmiben nem lehet észrevenni,hogy cigány...ugyanolyan mint mink...vélemény?
2011. okt. 27. 18:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%
mint "mink". Na, ezzel mindent elmondtál...
2011. okt. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Mert?
2011. okt. 27. 18:27
 3/13 anonim ***** válasza:
Fúj!
2011. okt. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Lécci kíméljetek a rasszista bunkó szövegektől.
2011. okt. 27. 18:28
 5/13 anonim ***** válasza:
92%

a lényeg hogy szerelmesek vagytok ennyi.


faj, bőrszín, vallás... nem számít, aki meg mást mond az menjen el egy terapeutához.

2011. okt. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
23F voltam :D
2011. okt. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Masszázsterapeuta jó lesz?
2011. okt. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
88%

Hogy ha tényleg úgy érzed hogy nagyon megbízol benne, és szereted akkor semmi sem lehet akadály.

Attól mert hogy cigány, ez legyen a legkisebb probléma.

Az én szüleim sem fogadtál el a páromat, mert arab, erre meg már decemberbe ünnepeljük a 6. évfordulónkat.

Sok boldogságot. :)

2011. okt. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszíííí
2011. okt. 27. 18:34
 10/13 anonim ***** válasza:

Ne törődj azzal, aki megszól, nekem is van roma származású orvos barátom is. Egyáltalán nem érdekel milyen rasszba tartozik.


Azt meg ne írja már senki, hogy a faj nem számít :D A faj az a homo sapiens sapiens, tehát az ember :D Ha valakinél nem számít a faj, az kb. annyit tesz, hogy egy lóba vagy egy házi légybe is bele tudna szeretni :D

2011. okt. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!