Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ilyen télies, hideg időben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen télies, hideg időben vacsorás első randira mit húznátok fel? Szoknyához hideg van, nadrág-pulcsi olyan snassz, semmi extra

Figyelt kérdés
2022. márc. 6. 16:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
52%

Kötött ruha, vastag harisnya, térdig érő lapos bőrcsizma. A ruhát feldobnám egy hozzá való övvel.

30N

2022. márc. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nekem van enyhén bőrhatásu passzocs csípőnadrágom, fekete művelúr vagány magassarkú atmeneti csizmám, felülre felvennék vmi felsőt ami nőcis, vékonyít és kezfejemig leér az ujja. Valszeg abbol is feketét.



Nálam mindig ez a "baj", hofy a legjobb cuccaim feketék es mindig feketében vagyok. Már unom nagyon. Néha feldobom ugyan pl ciklámen felsővel vagy katonai színekkel, de azokban nem erzem magam komfortosan valahogy. A new yorker t szoktam nézni ott is a színek fekete fehér vagy pl indigó kék, vagy méregzöld, meg seszínek(pl bézs, halványzöld)egyik sem tetszik..

2022. márc. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
*passzos
2022. márc. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Pl félujjas felső, vagy hosszuujjú de a válla kivágott, vagy ami csak pl mell alá ér de alá plusz egy melltartós-trikó, ilyeneket értek nőcis felsők alatt


Vagy pl(pont ők isbőrhatásu nasráfban vannak a felsőhöz)

[link]


2.voltam

2022. márc. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
*megjegyzés: melleket en nem szoktam kitenni
2022. márc. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Remélem holnap munka után még lesz időm beugrani az egyik plázába. Úgy érzem a meglévő ruháimból nem tudnék most semmit kihozni
2022. márc. 6. 16:43
 7/11 anonim ***** válasza:
Baszki, pasiként mennyivel könnyeb.
2022. márc. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Milyen nadrag? Milyen pulcsi? Bluz? Top?
2022. márc. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Lehet kapni testszinu vastag leggingst es ha arra huzol harisnyat tök olyan mintha nm lenne semmi alatta. Es akkor ehhez miniszoknya, vmi szép hosszú ujjú stb
2022. márc. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Még szerencse hogy nem vittem túlzásba a kiöltözést, mert elég fura volt a fiú, több randi nem lesz. Fogdosott, nagyon nyomult
2022. márc. 7. 22:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!