Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Goth stílusú csaj + diszkós srác?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Goth stílusú csaj + diszkós srác?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A hétvégén fogok randizni egy Goth stílusú csajjal, én pedig egy diszkós, hip-hop stb. kivéve a rock zenét nem hallgató srác vagyok.


A csajt szeretem és van viszonzása is, egyetlen ami nem hagy nyugodni a stílusa, bár valamilyen szinten az fogott meg mert illik hozzá de én pont az ellentéte vagyok és bennem a félelem hogy ez végül nem fog jól alakulni.


Mondjuk úgy hogy nem volt még dolgom plázacicán kívül egy más stílusú csajhoz ...


A csaj 16 éves én pedig 20 és nagyjából 1 hónapja ismerem a Góth stílust így nem csoda hogy hülye vagyok hozzá :)


A kérdésem az lenne hogy ismertetek ilyen párt és összeférhetetlen a dolog? Vagy voltatok ilyen helyzetben?


Ezen kívül:


Kb. 2 hónapja ismerem és tudok róla pár dolgot de maga a stílusából adódó dolgokat nem, így nem biztos ha kedves akarok lenni vele és valamivel meglepni akkor az tényleg eléri a célját.


Mivel lehet lenyűgözni vagy mit szeretnek (tárgy)?

Ugyanúgy lányok ők is így a randizásnál nem kell semmilyen extra? Vs. Igen?


Remélem tudtok segíteni mert tanácstalan vagyok e helyzetben :)


2010. szept. 13. 09:12
 1/9 anonim ***** válasza:

Egy rózsának biztos örül.

Amúgy szerintem ha megbeszélitek a stílusokat, szokásokat nem lesz probléma. A gothok is emberek. (én nem vagyok az, de van 1-2 ilyen ismerősöm) Szerintem az hogy randiztok, már azt jelenti, hogy jó úton jártok, és nem az a fajta lány aki kapásból elutasít mindent ami nem olyan mint ő. :)

2010. szept. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
uh.. ne is mondd.. kérdező, énis ilyen típusú ember vagyok.. és a gyengéim a rocker lányok: D nem tudom mér.. de gec1re vonzzanak.. egyszer volt egy ilyen bnőm.. durván jó volt vele minden:D
2010. szept. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
jah és amúgy 8 hónapig voltunk együtt.
2010. szept. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ő is csak ember, kérd meg h. meséljen erről a stílusról.Max.nem jártok együtt bulizni,de attól még jól kijöhettek egymással.AMúgy az én párom dnb-s,meg hip-hop,én meg inkább dance-es,techno,tranc zene jön be(igaz ez nem olyan ellentét mint a tiétek),de én pl nem tudnék dnb-s buliba menni,egyszerűen nem tudnék elvegyülni,táncolni stb.a zene nem zavar csak bulizni nehéz számomra ilyen zenére.AMúgy goth stílusban is vannak egész jó zenék.
2010. szept. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem lehetetlen, de ilyen esetben tényleg fontos hogy kölcsönösen próbáljátok meg megérteni és elfogadni egymás stílusát! :)


Pár tipp, hogy mivel lehet jó benyomást kelteni egy goth lányban:

- Védd meg, ha beszólnak neki, hülyeséget kérdeznek tőle (pl: koporsóban alszik-e, vámpír-e, sátánista-e, emós-e?) piszkálják stb.

- Sok goth szereti a művészeteket, mindenképpen faggasd ki erről! Ehhez kapcsolódó tárgyak, amiket egy goth szerethet: könyv, komolyzenei cédé, művészeti album stb.

- A legtöbb goth meglehetősen hiú, szeret öltözködni, sminkelni, cicomázni magát stb, úgyhogy az igényes ékszer mindig jó ajándékötlet! ;) Csak figyeld meg hogy miket szeret hordani - keresztet, pentagramot, denevéreket, pókokat, sárkányokat, esetleg ankhot vagy valami mást?

- Kicsi ládikákat, dobozkákat, régi stílusú képkereteket, füstölőket, fekete gyertyát, fekete rózsát ilyesmiket általában szeretnek a goth lánykák. Persze azért nem árt kiismerni hogy pontosan mi a zsánere! :)

-Ha összejöttök és szeretnél neki majd valami szép ajándékot adni, akkor csináltass neki kovácsoltvas rózsát! Olyan 4500-5000 forint(+ posta, ha nem tudod személyesen átvenni!), és tutira el fog tőle ájulni! ;)


És pár tipp, hogy mi az amiért tuti kikaparja a szemed:

-Ha hülyeséget kérdezel. (vámpír-e, sátánista-e stb.)

-Ha úgy kezeled, mint egy üresfejű cicababát.

-Ha azt hiszed, könnyen kapható ribanc a stílusa miatt.

-Ha azt hiszed, a temetőben akar szexelni.

-Ha azt hiszed, depressziós és halálmániás.

-Ha azzal jössz, hogy majd úgyis kinövi ezt a "korszakát". (Lehet hogy tényleg kinövi de sose lehet előre tudni!)

-Ha azt hiszed, hogy a Twilight az "goth" dolog. (Ha szereti a tvájlájtot akkor semmi baj, de jobb óvatosnak lenni! :P)


Ennyi jutott eszembe hirtelen, remélem sikerült pár jó tippet adnom! Sok sikert! :)


19 éves goth lány

2010. szept. 14. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
goth pff nincs annyi akaratuk hogy emberként viselkedjenek?
2010. szept. 14. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)


Beszéltem vele hogy mit és hogyan szeret + hogy én mit és hogyan :) Hát kiderült hogy totál ellentétek vagyunk :S


De még így is folyt köv ...


Az egyik ami viszont nem tetszik a viselkedésében hogy részegen kitud magából nagyon kelni (az elmondása szerint) és ilyenkor előjön 1-2 negatív vonása ahol majd engem szerintem totál ki fog idegelni :)


+ Van neki egy top 10 listája ahol a legnagyobb goth stílusú sztárok vannak és ekkor előjön a biszexualitása :S Szóval hogy melyikkel mit csinálna, és számára ha csajjal lenne az nem számítana megcsalásnak ....


Erre mondják hogy nehéz eset :) De az is meglehet hogy direkt mond olyanokat amikkel tesztelhet vagy ez is a stílusából adódik?


A huga pedig emo és ő pl. 14 évesen már eldöntötte hogy bisex és most éppen csajjal jár :S


Ez is a stílus vagy ez már valami más?

2010. szept. 15. 13:56
 8/9 anonim ***** válasza:

Na és kik azok a goth stílusú sztárok? XD Ha Marilyn Manson vagy valami ilyen Nightwish/Lacuna Coil/Within Temptation-os idiótaság közte van, és a Sisters of Mercy nem mond neki semmit, akkor elég valószínű, hogy nem goth, csak nagyon az szeretne lenni. :P (Értsd: pozőr, wannabe, gumidark)

A biszexualitás, a részegeskedés és az, hogy nem érti még, hogy a megcsalás nem ott kezdődik, hogy milyen nemű az, akivel félrekefél, az egyáltalán nem stílusfüggő, ugye tudod? :O Mondjuk hogy 16 évesen minek részegeskedik és hogy honnan olyan biztos benne, hogy biszexuális, az megint egy más kérdés. ._."


19 éves goth lány

2010. szept. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

19 éves goth lány:


Azt csak úgy írtam hogy "legnagyobb goth stílusú sztárok" én csak bólogattam rá hogy biztos, egyik sem volt ismerős :) ezért nem írtam inkább nagy hülyeséget :)


A húga is biszex de frankón csajjal van már vagy 1 éve :) Így nem csodálkozok ha ő is az lenne :)


Végül kifaggattam a húgiját hogy hányszor mennyire rúgott be úgy ahogy nekem mesélte a nővére és azt mondta hogy 2-3x fordult elő viszont akkor keményen előjött belőle a szexualitás :)


A jövőben már csak egy félelem marad meg ha én nem lennék ott ahol ő (külön buli) akkor hogy ott kikelve magából ne adj isten mit csinálna :S


De nem fogom jellemezni, nálam a bizalmat nehéz elérni és ehhez idő kell majd nekem, most le vagyok nyugtatva :)

2010. szept. 17. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!