Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Srácok, nektek bejön, hogyha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, nektek bejön, hogyha a csaj veszi a perverz poénjaitokat, vagy inkább taszít?

Figyelt kérdés
Persze ezt nem úgy kell érteni, hogy meg is tudod dönteni, hanem el tudtok vele úgy baromkodni erről a témáról is, mint a haverotokkal.
2011. nov. 9. 10:24
 1/4 A kérdező kommentje:
Nekem nem ez az észrevételem. Pasik közt mozgok már régóta, fiú barátaim vannak, és egy stabil kapcsolatom. Ha szóba kerül ilyen téma, én nem húzódom vissza, hogy ilyenekről nem beszélek, hanem bizonyos mértékig visszavágok, vagy reagálok a témára. És eddig nem vettem észre, hogy bárki többet akart volna, a legtöbbnek van barátnője. Akinek meg nincs, az is tudja, hogy barátom van, sőt, kapcsolatban is állnak barátommal.
2011. nov. 9. 10:40
 2/4 László22 ***** válasza:
Nő és pasi közt nincs barátság ezt jegyezzétek meg az egyik fél mindig többet akar mint a másik, a másik dolog meg ez azért van mert sok csaj menőnek tartja ha pasikkal haverkodik és ügye ha ott tartózkodik akkor muszáj bekapcsolódnia ilyen dolgokba, az ilyen csajokból lesznek a focista csajok vagy a leszbikusok illetve a férfias csajok, a másik véglet meg a plázacicák a kényes pösze csajok akik ha meghallanak ilyen dolgokat már menekülni akarnak. Nekem ez a véleményem.
2011. nov. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bejön. Én 'Stiffler mamájával' jártam így.
2011. nov. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

László22:

Én nem azért haverkodom pasikkal, mert menő, hanem mert normálisabbak, mint a csajok, jobban meg lehet velük beszélni a dolgokat. És mint már írtam, túl sok a fiú barátom ahhoz, hogy akarjanak tőlem valamit, vannak, akiknek barátnőjük van, nekem barátom. Ennyi. Én nem vagyok de focista, se fiús, se leszbi. Csak informatikus :D

2011. nov. 16. 12:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!