Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van olyan, hogy valaki meggond...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy valaki meggondolja magát miután visszautasított?

Figyelt kérdés

Persze tudom, hogy senkit nem lehet rákényszeríteni, hogy érdeklődjön irántad és nem szeretnék senkit manipulálni, de nemrég egy furcsa helyzetbe kerültem és azt szeretném meglérdezni, hogy egyrészt volt-e valakinek hasonló tapasztalata, illetve hogy szerintetek értelmetlen-e reménykedni egy ilyen szituációban?

Szóval pár hete találkoztam egy sráccal. Már amikor először beszéltem vele nagyon vonzónak találtam és úgy tűnt, hogy kölcsönös a dolog, mert egy buliban voltunk és valahogy rögtön nagyon könnyen megtaláltuk a közös hangot, meg így fizikailag is úgy tűnt, hogy egy hullámhosszon vagyunk és amikor hazaindultam látszólag csalódott volt. Akkor valahogy úgy alakult, hogy nem cseréltünk számot, szóval utána két hétig nem beszéltünk, de aztán megint összefutottunk véletlenül, ugyanúgy egy buliban. Az az este is nagyon jól sikerült, mert én viszonylag nehezen tudok felszabadulni valaki mellett, de vele valahogy nagyon gyorsan sikerült. Csomót beszélgettünk és ezen az estén megcsókolt, ami szintén nagyon jó volt és mondta hogy következő nap találkozzunk egy kávéra. Mivel előtte csak nagyon más helyzetben találkoztunk csak ezért mindketten eléggé izgultunk, de nagyon kedves volt és annak ellenére hogy eléggé stresszeltem mégis jól éreztem magam. Utána csak így lazán kapcsolatban maradtunk és pár nap után megkérdeztem, hogy nincs e kedve újra találkozni, mire ő mondta, hogy nagyon szívesen. Ezalkalommal mindketten sokkal felszabadultabbak voltunk, nagyon hosszú ideig beszélgettünk és nagyon jó volt az is, hogy így fokozatosan mentek a dolgok. Hogy először csak megfogta a kezem, utána hazakísért, megcsókolt és úgy tűnt, hogy tényleg így minden szempontból így passzolnak a dolgok (nyílván amennyire ennyi idő után meg lehet ezt állapítani). Amikor búcsúzkodtunk pedig mondta, hogy találkozzunk a következő pár napban.

Aztán néhány nap múlva írt, hogy sajnálja, de úgy érzi, hogy nincs készen arra, hogy most bárkivel így talákozgasson, és hogy jól érezte magát velem, de úgy érzi, hogy jobb ha őszinte velem és ennyiben hagyjuk a dolgokat. Ez nagyon meglepett, mert előtte annyira ellentétes benyomást keltett, hogy az egész teljesen váratlanul ért és jobban megviselt mint amennyire ilyen rövid idő után talán indokolt lenne, mert tényleg ritkán találkozom olyan srácokkal, akik mellett ilyen jól érzem magam.

Megnehezíti a dolgokat az is, hogy mivel sok közös ismerősünk van ezért gyakran találkozunk, szóval ez sem segít, hogy túl tudjak lendülni a dolgon.

Szerintetek egy ilyen helyzetben értelmetlen reménykedni abban, hogy megváltoznak az érzései? Tudom, hogy az lenne a legjobb, hogyha úgy ahogy van el tudnám engedni, de egyelőre elég nehezen megy. Van valaki, aki átélt már hasonló szituációt?


2022. márc. 11. 21:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem engedd el.

Valószínűleg most az életében történt olyan dolog ami fontosabb mint egy kapcsolat és azt próbálja helyre tenni.

Ez egy idő igényes folyamat.

Biztosan bejössz neki, de megvannak a fontossági sorrendek.

2022. márc. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
48%

Puskin - Anyegin.

Olvasd el.

https://www.youtube.com/watch?v=tuRkWFYHr00

2022. márc. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
89%

Ez a nincs készen rá, ez általában egy "kamuduma". Kivétel, ha nemrég lépett ki egy komoly kapcsolatból. Reménykedhetsz ugyan, de már nem lesz ugyanolyan a kapcsolat, ha mégis meggondolná magát.

Szerintem akkor jársz a legjobban, ha egy kicsit távol maradsz attól a baráti társaságtól és koncentrálsz magadra. Még nem történt semmi, ezt pár nap alatt kihevered.

30N

2022. márc. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Valószínűleg igazad van, csak nehéz elfogadni meg nem tudok nem gondolkodni azon, hogy mi az oka annak, hogy ilyen hirtelen meggondolta magát.
2022. márc. 11. 22:43
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Én pasi vagyok, de én is jártam hasonlóan. Az élet nem egy romantikus regény, a nem az nem, mindegy hogyan van csomagolva. Sajnálom, ami veled történt, de a legjobb, ha elfelejted a srácot.
2022. márc. 12. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Sokszor van olyan, amikor az emberek ugy erzik, hogyha masok lettek volna a korulmenyek, akkor mar reg egymasei lennenek. Szerintem ez onbecsapas. Ha mindket fel komolyan gondolja, akkor megbeszelik, hogy mik az akadalyok es kozosen urra lesznek rajta. Ebben a szituban o nem gondolta komolyan, hogy kozos jovotok lehet. Az okat sem erdemes firtatni, nem benned van a hiba.
2022. márc. 12. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Engedd el , ne foglalkozz vele. Próbálj meg egy darabig távol maradni tőle.Korrekt volt a srác, őszintén beszélt veled. Valószínű még sem jöttél úgy be, vagy vannak fontosabb dolgai is most, mint te. Ezen én is keresztül mentem( több is volt köztünk ), fájt nagyon. Nehezen fogadtam el.
2022. márc. 12. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Sajnos hiába igyekszem nem nagyon tudok távol maradni tőle, mivel nagyon egy körökben mozgunk ezért az egyetlen megoldás az lenne ha nem nagyon találkoznék másokkal egyáltalán, hogy elkerüljem. Múlt alkalommal például egy vacsorára voltam meghívva, ahol ő is ott lett volna, de úgy tudtam, hogy azon a hétvégén elutazik, ezért ennek ellenére elmentem, de mégis ott volt, ami eléggé felzaklatott és maga a szituáció is elég kellemetlen volt.

Így pedig, hogy hetente többször látom sajnos nehezen tudom kiverni a fejemből és sokszor gondolok rá. Szerintetek mit tehetnék, hogy ezek a szituációt ne legyenek rám ilyen nagy hatással? Vagy ezen csak az idő fog segíteni?

2022. márc. 22. 12:39
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
2# Földöntúli élmény, hogy valaki szépirodalmat linkel :) Egy ilyen oldalon... Szívem csücskei az ilyen hozzászólók
2022. márc. 23. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
79%

"nem nagyon találkoznék másokkal egyáltalán, hogy elkerüljem."

Ne kerüld, és találkozz másokkal. Az élet megy tovább, jó, sőt, még jobb is lehet.

2022. márc. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!