Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit meg nem tettel tizeneves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit meg nem tettel tizeneves koromba, h atalad kiszemelt fiu v. lany eszrevegye hogy odaig vagy erte? Fiuk, lanyok irjatok kortol fuggetlenul.

Figyelt kérdés
2010. szept. 13. 10:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tettem semmit... Ezért vagyok most is egyedül.
2010. szept. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hat akkor itt lenne az ideje. Hany eves vagy? Lany/fiu?
2010. szept. 13. 13:37
 3/6 anonim válasza:
Én elég sok hülyeséget megcsináltam. Képes voltam a metál fejemmel techtonikos cuccban felzselézett hajjal odamenni hozzá xDDD Na meg eddig 14 kilót fogytam is xD Mégis egyedül vok :)
2010. szept. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Na vegre mar vki. :) Biztos h nemcsak mi csinaltunk hulyesegeket. Hogy fogytal 14 kilot? Remelem nem drasztikus modszerrel.
2010. szept. 13. 19:17
 5/6 anonim válasza:

Úgy fogytam, hogy nem eszek xDD. Mindig is dagadt voltam. Képtelen voltam magamra jó ízléssel ránézni és barátnőt sem találtam. Elkeseredésemben nem még többet ettem hanem éhezni kezdtem és éhezek azóta is.

Különben van egy másik sztori is. Még általánosban volt egy csaj akihez mentünk haverokkal locsolkodni xDD Én meg kiöltözve biciklin, hogy a felzselézett hajam sáros lett ahogy felcsapta a kerék én meg lihegve beállítok, a verset alig bírtam elmondani xDDD Azt mondtam hogy na jó ennyi elég is volt xDDD

2010. szept. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hat ha a lany nem ertekelte,akkor nem is erdemelte meg,h barmit is tegyel erte. Hany eves vagy? Irj privibe,rendes gyereknek tunsz. Erdeklodesem csupan barat jellegu, 3 eve vagyok boldog parkapcsolatba.
2010. szept. 14. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!